Tekirdağ Valisi Yıldırım şehit ailesini ziyaret etti

Tekirdağ Valisi Yıldırım şehit ailesini ziyaret etti

TEKİRDAĞ (AA) – Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde patlayıcıların intikalleri sırasında yaşanan patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz’ün ailesini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Vali Yıldırım, şehidin babası Basri Akgöz’e şehit Halil Tuna Akgöz’ün Berat Belgesi, Süleymapaşa Kaymakamı Harun Kaya da şehidin yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdim etti.

İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç da Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’in taziye mesajını aileye iletti.

Yıldırım, ziyarette yaptığı konuşmada şehit ailelerinin kendilerine emanet olduğunu, her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını ifade etti.

Kuran-ı Kerim okunup dua edilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU