Keşan için önemli bir adım daha…

Keşan için önemli bir adım daha…

Keşan Belediyesi şehiriçi içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı ihalesinin sözleşme imza töreni gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ve saat 11.30 sıralarında başlayan imza törenine; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile birlikte, Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır, Su Kanalizasyon İşleri Müdürü Erhan Başaran ve ihaleyi kazanan Arifhan Firma yetkilisi Erkan Yağışan katıldı.

İmza töreninde konuşan Helvacıoğlu şunları dile getirdi: “Malum korona tedbirleri içerisinde yaşamımız devam ediyor. İşlerimizi sürdürmek için devam etmek zorundayız. Bugün altyapı sözleşmesi ile ilgili imza törenini gerçekleştiriyoruz. Keşan’ın yollarını yaparken Keşan’ın altyapı sorunlarını da düşündük. 24 kilometre yeni yola başlarken altyapılarını da yapmak üzere bir çalışma hazırladık. Bu konuyla ilgili yaptığımız ihale Arifhan Firması kazandı ve bugün sözleşmeyi imzalıyoruz. Biz Keşan Belediyesi olarak halkımızın 1 kuruşunu çarçur etmemek için ihalelerimize şeffaflıkla devam ediyoruz. Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nde olumsuzluklar olduğu için bu yolu kabul etmedik ve bu yol yeniden yapılacak. Biz yapılan iş yanlış ise hangi firma olursa olsun onu kabul etmeyiz.” dedi.

Yapılacak işle ilgili teknik bilgi veren Su Kanalizasyon İşleri Müdürü Erhan Başaran da şu bilgileri paylaştı: “İhalemiz kapsamında çeşitli cadde ve sokaklarda içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının düzeltilmesi ve yol seviyesine getirilmesi işleri yapılacak. Proje kapsamında yaklaşık 2700 metre içme suyu hattı, 1000 metre kanalizasyon hattı 1000 metre yağmur suyu hattı 350 adet kanalizasyon muayene baca hattı yükseltilmesi ve 350 adet kanalizasyon parseli hattı düzeltilmesi yer alacak.”

Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır da ihale süreci ile ilgili bilgi verdi.

Bayır: “Bu ihale için 5 firma dosya almış ve 5 firma da dosya teslim etmişti. Yapılan ihale sonucunda ihaleyi 1 milyon 266 bin 500 TL’ye Arifhan Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Dış Ticaret Limited firması kazandı. İş 180 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilecek.” dedi.

Firma yetkilisi Erkan Yağışan, 180 gün sonunda işi teslim edeceklerini ve bu konuda bir sıkıntı olmayacağını belirtti.

Konuşmaların ardından sözleşme imzalandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün, dünyayı kapatıp, düşüncelerinizle baş başa kalabileceğiniz sessiz bir yer bulabilmeyi dileyeceğiniz zamanlar olacak… Ama bugün olmayacak. Beğenin ya da beğenmeyin, kaos ve karışıklıkla yüzleşmenin zamanı geldi.

BOĞA BURCU YORUMU

Biri size karşı bugün doğru olmayan bir suçlamada bulunursa, kendi adınıza konuşmalısınız. Sizi çok fazla rahatsız etmeyebilir ve geçmesine izin vermeye meyilli olabilirsiniz, ancak gezegenler, bunu yaparsanız itibarınızın zarar görebileceği konusunda uyarıyor.

İKİZLER BURCU YORUMU

Duygularınızı ifade ederken kendinizi tutmayın. Bugünün Venüs-Jüpiter bağlantısı, başkalarına onları ne kadar önemsediğinizi bildirmenizi kolaylaştıracak ve bu, kaçırmayı göze alamayacağınız bir fırsat. Düşünceler önemlidir ama duygular çok daha önemlidir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Arkadaş veya arkadaş canlısı bir meslektaş olarak düşündüğünüz birinin sizi yanılttığını keşfetmek sizi rahatsız edebilir, ancak onları yargılamak için çok hevesli olmayın. Yanlış yönlendirilmiş olmaları da söz konusu olabilir. Neler olduğunu öğrenin.

ASLAN BURCU YORUMU

Aslan için oynayacak her şeye sahipsin. Güneş burcunuzdaki yolculuğunun sonuna yaklaşırken, şu anda gözünüzdeki hedefe ulaşmak için yüzde 100 kendini vermelisiniz. Elbette başarısız olabilirsiniz, ancak en büyük başarısızlık denememek bile değildir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bazen, belirli bir kişinin söylediği her kelime, sizi yanlış şekilde övmek için tasarlanmış gibi görünüyor. Ama bu doğru mu yoksa sadece değerli misiniz? Söyledikleri ya da yaptıkları hiçbir şeyin size zarar vermeyeceğini ve mucizevi bir şekilde zarar vermeyeceğini varsayın.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevdiğiniz biri zor zamanlar geçiriyor ve yardıma ihtiyacı var, bu yüzden yaptığınız şeyi bırakın ve onların yardımına gidin. Kendi talihsizliklerinin yaratıcısı olabilirler ama senin gibi iyi biri bunu onlara karşı kullanmaz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Jüpiter bağlantısı, iş cephesinde itibarınız için harikalar yaratacak, bu nedenle işverenlere ve kıdemli meslektaşlarınıza neler yapabileceğinizi gösterin ve bunu yüzünüzde gerçekten büyük bir gülümsemeyle yaptığınızdan emin olun. Güven artı şenlik başarıya eşittir.

YAY BURCU YORUMU

Kaybedemeyeceğinize inanıyorsanız, o zaman zaten ödüller ve alkışlar yolundasınız ve yönetici gezegeniniz Jüpiter bugün sizin lehinize çalışıyorken, büyük bir şey başaracağınıza dair çok az şüphe var. Yine de başarıyı hafife almayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Harekete geçmeden önce tüm artıları ve eksileri tartmayı seven türden bir Oğlak olsanız bile, bugün önsezilerinizi geri almalı ve hepsini kazanmak için her şeyi riske atmalısınız. Şans, risk almaya hazır olanlardan yanadır.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU