Başkan Kılınç; “Müjdeler olsun müjdemizi aldık”

Başkan Kılınç; “Müjdeler olsun müjdemizi aldık”

AK Parti Keşan ilçe başkanı Gürcan Kılınç, yaptığı açıklamada Türkiye’nin gündemini değerlendirdi.

Başkan Kılınç, açıklamasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği doğalgaz müjdesine değindi. Enerji konusunda AK Parti’nin önemli hamlelerine vurgu yapan başkan Kılınç;

“Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN , beklenen müjde’yi açıkladı. Türkiye, tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz’de gerçekleştirdik. 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi  bulduk. Hedefimiz 2023’te Karadeniz gazını milletimizin kullanımına sunmaktır. İlmik ilmik dokuyarak yürütülen çalışmaların en büyük meyvesini almış olduk. Büyüyen Türkiye’nin Rüzgarını Arkamıza Aldık. Bizim rotamız istikrar pusulamız gelecektir. Ardından  gelecek yeni keşiflerin müjdesi olacaktır. Rabbim bizlere  görülmedik zenginlikte bir kapı açtı. Yarın benzer kapılar başka yerlerde önümüze açılacaktır. Artık bu alanda en üst lige çıkmış bir Türkiye var. Bu bir devrimdir ve müjde kadar önemlidir. Her başarının ardın da ,her umut yolculuğunun ilk adımında  inançla çalışan, Cumhurbaşkanımız  ve AK Parti Genel Başkanımız  Sn. Recep TAYYİP ERDOĞAN , Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat ALBAYRAK, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih DÖNMEZ  ile birlikte çalışan yol arkadaşlarımıza minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti  Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN , Başkent  Organize Sanayi Bölgesi’ndeki  Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikasının açılışını yaptı. 400 Milyon dolarlık bir yatırımla 100 bin metrekare kapalı alanda kurulan ve 1400 insanımıza istihdam imkanı sunan tesisimizi Güneş Paneli sektöründe liderliğe taşıyacağımıza  inanıyoruz. Yenilenebilir enerji olayı gerçekten bizler için çok önemlidir. ’’Artık sadece üretmek yetmiyor, Şirketlerimizin inovasyona araştırma geliştirme faaliyetlerine de ağırlık vermesi gerekiyor.” Güneş panelleri ve bileşenlerine harcadığımız milyonlarca dolarlık ithalatın önüne geçeceğiz. Dünyanın birçok ülkesinde Korona  Virüs nedeniyle yatırımlar durmuşken  Türkiye özel sektörü ve kamu kurumlarıyla özgün bir yol izliyor. Salgınla mücadelemizi sekteye uğratmadık, yatırımlarımızı durdurmadık. 800 bin insanın canına mal olan krizin üstesinden gelmek kolay değildir.  Sadece sosyal hayatı değil ,  günlük yaşantımızın her alanını etkilemiştir. Ülkemiz aldığı tedbirler ve attığı adımlarla krizi en başarılı şekilde yürüten ülkelerdendir.  Vaka sayısında kısmi artış yaşansa da salgın kontrolümüzün altındadır. Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin KOCA ve gece –gündüz demeden çalışan  tüm sağlık çalışanlarımıza minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Türkiye genelinde konut satışları Temmuzda %125 artarak tarihi bir rekora imza attık. Elektrik tüketimi  verileri artış eğilimde. Hidrokarbon arama faaliyetlerimize hız kazandırdık. Akdeniz’de  attığımız adımlar enerji  dışa bağımlılığımız ortadan kaldırmak için hayati öneme sahiptir.

CHP zihniyetinin bizi esir almasına izin verirsek bu ülkeyi sanayide dışa bağımlılığa mahkum ederiz . Sığ muhalefet anlayışının ülkemize verebileceği hiçbir şey yoktur. Sağa sola Türkiye’yi şikayet eden muhalefet bu ülkeye  yabancılaşmış demektir.

Özellikle “Doğu Akdeniz’de ne işiniz var ? diye soran muhalefetlere; Türkiye’nin Doğu Akdeniz’den Libya’ya kadar yürüttüğü mücadele sadece bir hak mücadelesi değil bir istikbal mücadelesidir.  Vatanımızı savunmak için ne kadar önemli gayretler veriyorsak bugün mavi vatanı savunmak da o derece önemlidir.

Türkiye’nin geleceği yüksek teknolojiye dayalı çalışmaları da ihmal etmiyoruz. Savunma Sanayisinden Ticari kullanımlara kadar her alanda Türkiye’yi hak ettiği seviyeye çıkaracağız .

Yıllarca bu milletin önünü  kesenleri yerle yeksan ediyoruz. İnsanımızın önünde yepyeni ufuklar açıyoruz. “Yapılamaz “ denilen ne varsa yaptık.” Cesaret edilemez “ denilen ne varsa cesaret ettik. “İzin vermezler” denilen ne varsa izin istemeden yapılacağını gösterdik.

Hedeflerimiz  hep yenilenmiştir.  Bizler hep birlikte Tam Yol İleri gideceğiz . Milletimizle beraber  Durmak Yok Yola Devam”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU