CHP’li Belediye Meclis Üyelerinden Başkan Helvacıoğlu’na Zehir Zemberek “Yol” Tepkisi!

CHP’li Belediye Meclis Üyelerinden Başkan Helvacıoğlu’na Zehir Zemberek “Yol” Tepkisi!

CHP Keşan ilçesi belediye meclis üyeleri, yaptıkları ortak açıklama ile Keşan’daki küçük sanayi sitesinin ulaşımını kısıtlayarak yapılan yolun, kısa sürede bozulması nedeniyle ortak açıklama yaparak, başkan Helvacıoğlu’nu sert bir dille eleştirdi.

CHP Keşan ilçe başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda;

“Belediye Meclis Üyelerimizin Kamuoyuna Ortak Duyurusudur!

Keşan Halkı’nın vakti ve nakdi boş yere, bir inat uğruna harcanmamalıdır. Sayın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sözleşme imzalanırken ayrı, proje çizilirken ayrı, kazılırken ayrı, yapılırken ayrı, açılırken ayrı ritüeller ile adeta bir şovmen edasıyla sosyal medyalarda takipçi ararken uzunca bir süre kapatılarak ve Keşan Küçük Sanayi‘ne ulaşımı kısıtlayarak yapılan yollarımız, ne yazık ki sadece birkaç hafta trafiğe açık kalabildi. Biz, hiçbir zaman yapılanlara karşı olmadık. Halkın parasının boşa harcanmaması gerektiği ve yapılan her işin yıllar boyu sağlıklı bir şekilde halka hizmet etmesi gerektiğini defalarca dile getirdik. Fakat Sayın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu her şeyi kendisinin bildiğini düşünüp, sanki biz kendisine kumpas kuruyormuşuz edasıyla ısrarla bu yolu kendi istediği zamanda ve kendi istediği şekilde yaptı ve görüyoruz ki sonuç ortada. “Bunlar yol yapmayı unutmuşlar!” deyip de yaptığı yolun 5. Gününde paramparça olduğunu görmek umarız Sayın Başkan’a bir ders olmuştur.

Sayın Başkan gerek gazete manşetlerinde gerek sosyal medya hesaplarında sürekli çalışkanlığından bahsedip duruyor. Fakat kendisini uyaralım. Keşan halkının reklama, şova, takipçiye değil hizmete, ihtiyacı var. Sayın başkana tavsiyemiz şudur; bir işi yapmadan önce bilen bir kaç kişiye sorup düşünün, gerekirse uzun uzun düşünün. Geriye dönüşü zor olan işler yapacaksanız düşünmek en kolay ve en güvenli yöntemdir. Bin düşünün bir yapın. Sayın Başkan, şunu bilin, herkes yanılabilir, herkes yanlış yapabilir, ama bunu değiştirmenin, bir daha yapmamanın en kolay yolu düşünmektir, iletişim kurmaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU