Lalapaşa’da saman balyaları yanan üreticiler için kampanya…

Lalapaşa’da saman balyaları yanan üreticiler için kampanya…

Lalapaşa Ziraat Odası, ilçeye bağlı Hacılar köyünde çıkan yangında saman balyaları zarar gören üreticiler için “Çiftçilerimiz için 1 balya” yardım kampanyası başlattı.

Oda Başkanı Taner Öztürk, gazetecilere, geçtiğimiz gün köyde meydana gelen yangında 2 bin 300 saman balyasının yandığını belirtti.

Öztürk, yangın dolayısıyla maddi hasara uğrayan çiftçilere destek olmak için yardım kampanyası başlatıldığını dile getirdi.

Zor günlerin birlik ve beraberlikle aşılacağını vurgulayan Öztürk, “Yangın dolayısıyla köyde 2 bin 300 balya kül oldu. Üreticilerimize destek amacıyla böyle bir dayanışma kampanyası başlattık. Destek olmak isteyenler köy muhtarı Levent Kuru’yla iletişime geçebilir.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU