Onur Güven; “30 Ağustos Zaferini yaşatan Milli Ruh günümüzde de devam ediyor”

Onur Güven; “30 Ağustos Zaferini yaşatan Milli Ruh günümüzde de devam ediyor”

Keşan’lı işadamı Onur Güven, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı. Güven; “Bu asil topraklara göz koymuş emperyalist güçler ve onlara uşaklık edenler, zaman zaman içlerindeki ihanet zehrini akıtmaya kalkılmışlarsa da bu aziz milletin imanı, inancı ve feraseti; her şeyden önemli büyük lideri sayesinde yeniden tarih yazmayı başarabilmiştir.” dedi.

Onur Güven, gazetemize yaptığı açıklamada;

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde, Türk milletinin tüm imkansızlıklara rağmen milli mücadelesini kazanarak bağımsızlığına sahip çıktığı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı 30 Ağustos Zaferi, tarih sayfasındaki yerini, inancın zafere dönüştüğü büyük bir kahramanlık örneği ve bağımsızlık mücadelesi olarak almıştır. 30 Ağustos Zaferini yaşatan Milli Ruh günümüzde de devam ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bağımsızlık ve özgürlük benim karakterimdir” sözü, Tük Milletinin binlerce yıllık tarihini ve bağlı olduğu değerleri en özlü biçimde bizlere anlatmaktadır.

Bu vatan için tarih yazarken toprağa düşenleri her daim rahmetle, ve minnetle yad edeceğiz. Başta Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Milletimize eşsiz zaferler kazandıran, tüm şehitlerimizle gazilerimizi saygı ve gönül borcuyla anıyor, ulusumuzun Zafer Bayramını kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU