AK Parti ilçe başkanı adayının belirleneceği toplantı için, Milletvekili Kaynarca Keşan’a geldi…

AK Parti ilçe başkanı adayının belirleneceği toplantı için, Milletvekili Kaynarca Keşan’a geldi…

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca, 12 Eylül’de yapılacak Keşan ilçe kongresi öncesinde, ilçe başkanı adayının belirleneceği kritik toplantı için Keşan’a geldi.

Hafta sonunda siyasi kulislerden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, pandemi nedeniyle ertelenen ve normalleşme süreci ile 12 Eylül’de yapılacak olan Keşan ilçe kongresinde ilçe başkanlığını belirlemek üzere, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Edirne koordinatörü Tülay Kaynarca’nın, başkanlık edeceği bir toplantı yapacağını duyurmuştuk.

Keşan ilçe başkanı adayının belirleneceği toplantıya, Edirne il başkanı Belgin İba, belediye başkanı Mustafa Helvacıoğlu, geçmiş dönem ilçe başkanları, meclis üyeleri ve ilçe başkanlığına adaylıklarını açıklayan Adnan Vural, Tolga Saltık ve Serkan Balcıoğlu katılacak. Toplantı sonrasında, ilçe başkan adayı isminin kesinleşeceği tahmin ediliyor.

AK Parti’ye yakın siyasi çevreler, görüşmelerden yeni ve farklı bir ismin de ilçe başkanı adayı olarak çıkabileceğini işaret ediyor.

İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Keşan ilçe başkanlığının yanı sıra, Enez ilçe başkanlığını da ziyaret etti.

Haber yayına hazırlandığı sırada, Keşan ilçe başkanlığındaki toplantının halen devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU