CHP, Edirne otogarında stand açtı

CHP, Edirne otogarında stand açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Gençlik Kolları Trakya Üniversitesini kazanan gençler için otogarda stand açtı.

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları başkanı Ahmet Kıyı ve yönetim Kurulunda ki gençler Edirne Otogarında üniversiteye kayıt için gelen gençleri bastırdıkları broşürle karşılayarak  “ Şehirlerin Sultanı Öğrenci Şehri Edirne’mize Hoş geldin “ diyorlar

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kıyı yaptığı açıklamada ; “Trakya Üniversitesine kayıt için gelen arkadaşlarımızı karşılayarak onlara yardımcı oluyoruz. Kendilerini kendi şehirlerinde gibi hissetmeleri için ihtiyaç duydukları her anında yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Kardeşlerimizin Cumhuriyetimizin, Atatürk ilke ve inkılaplarının izinden ilerleyeceklerinden şüphe duymuyor, yeni eğitim yıllarının hayırlı olmasını başarılarının devamını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU