• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %-0,66
 • ALTIN
  %0,65
 • BIST
  %-0,15
Kırklareli'nden kısa kısa

Kırklareli'nden kısa kısa

KIRKLARELİ (AA) – Lüleburgaz'da yenilenen Gençlik Parkı hizmete açıldı.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Park ve Bahçeler Müdürlüğünce parkta oyun alanları, kafeterya, atölye binaları yenilenerek, çevre düzenlemesi yapıldığını belirtti.

Parkın modern bir görünüme kavuştuğunu ifade eden Gerenli, bölgenin yaşam alanı olarak yeniden hizmete açıldığını kaydetti.

– RC Park Buggy Türkiye Şampiyonası

Lüleburgaz'da RC Park Buggy Türkiye Şampiyonası 2. tur yarışları yapıldı.

Lüleburgaz Yıldızları RC pistinde gerçekleştirilen etkinlikte model araç tutkunları kıyasıya yarıştı.

Yarışta, pilotlar en iyi sıralama ve en iyi zaman dereceleri için mücadele etti.

-Muharrem ayı

Pınarhisar ilçesinde Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtıldı.

Pınarhisar Belediyesince, belediye binası önünde vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

Belediye Başkanı İhsan Talay, konuşmasında, İslam'da Muharrem ayının önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Muharrem ayında paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin, sevginin, bolluk ve bereketin arttığına inandıklarını ifade eden Talay, aşurenin de Muharrem ayının bir simgesi olduğunu belirtti.

-Arıcılık kursu tamamlandı

Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğünce kadınlara yönelik düzenlenen arcılık kursu tamamlandı.

Tarım ve Orman Müdürlüğünde düzenlenen törende kursu başarıyla tamamlayan 15 kursiyere belgeleri verildi.

Tarım ve Orman Müdürü Funda Eylem Özel, yaptığı konuşmada, kadınların hayatın her alanında olmasının önemli olduğunu söyledi.

Açılan kurslara kadınların büyük ilgi gösterdiklerini belirten Özel, özellikle kadın arıcı sayısının artmasının önemine değindi.

– Halk toplantısı

Demirköy Kaymakamlığınca halk toplantısı düzenlendi.

Karacadağ ve Yeşilce köylerinde Demirköy Kaymakamı Cafer Ekinci'nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara, İlçe Jandarma Komutan Vekili Deniz Yüksel ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Özmen ile vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Ekinci, toplantıların ardından, vatandaşlar ile sürekli bir araya gelerek istek ve sorunları dinledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Gezegenler, birinin, belki bir arkadaşının, belki bir iş arkadaşının, sizi ön plana çıkararak, kendi başarısızlıklarından dikkati başka yöne çekmeye çalışacağı konusunda uyarıyor. Sakin olun ve onlara sinirlenmemeye çalışın. Söyledikleri veya yaptıkları hiçbir şey size zarar veremez.

BOĞA BURCU YORUMU

Bu hafta sonu işvereninizi veya güçlü bir konumda olan başka birini etkilemek istiyorsanız, hızlı ve kararlı davranmalısınız. Fark edilmek için çabalayan tek kişi sen olmayacaksın, o yüzden hamleni yap ve şimdi yap.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bu hafta sonu tek tehlike, eleştirilere aşırı tepki göstermeniz ve işleri olması gerektiğinden daha zor hale getirmenizdir. Otorite figürleri yeteneklerinizin çok iyi farkındadır ve siz yapmazsanız düşmanlarınızın söylediklerini ciddiye almazlar.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bir süredir mücadele ettiğiniz duygular, önümüzdeki 48 saat içinde yüzeye çıkacak. Hoş olmayan sonuçları olabilir. Öte yandan, tüm bu gereksiz olumsuzlukları göğsünüzden attığınızda çok daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Size değer vermeye çalışan insanlarla uğraşırken sağlam durmanız gerekir. Zıt burcunuzdaki Satürn, üstesinden gelmek için donanımlı hissetmeyeceğiniz zorluklar getirecektir, ancak güçlü kalır ve yaratıcı düşünürseniz, bunların üstesinden gelmenin yollarını bulacaksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta sonu bir arkadaşınızın veya sevdiğiniz birinin bakış açısından bakmaya çalışırsanız, neden bu kadar garip davrandıklarını anlayacaksınız. Bu kadar çok kişisel baskı altında olsaydınız, farklı tepki verir miydiniz?

TERAZİ BURCU YORUMU

Önümüzdeki 48 saat boyunca havayı temizlemek için ne gerekiyorsa yapın. Yaşadığınız, çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle aranızda olabilecek her türlü kötü duyguyla ilgilenilmelidir. Herkese karşı dürüst olun ve herkesin size karşı da dürüst olmasını talep edin.

AKREP BURCU YORUMU

Size tamamen iyi bir karar gibi görünen şey, hayata bakış açınızı paylaşmayan insanlara garip gelebilir, bu yüzden bu hafta sonu birkaç soru bekleyin. Verdiğiniz cevapların yalnızca mantıklı görünmekle kalmayıp, aynı zamanda gerçeklerle desteklendiğinden emin olun.

YAY BURCU YORUMU

Gezegenler, kalbinizin bu hafta sonu yapmayı kabul ettiğiniz şeyde olmadığını söylüyor, ancak çekilmek için çok geç olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden devam edin ve gerçekten iyi bir iş çıkardığınızdan emin olun. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız profesyonel tavrınızı takdir edeceklerdir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bir süre önce bir krizde birine yardım etmiş olmanız, onlara tekrar yardım etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Eğer derslerini almamışlarsa, bu sefer öğreneceklerini düşündüren nedir? Biraz sert konuşmak onlara iyi gelebilir.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU