Giresun’daki selzedelere Trakya’dan yardım

Giresun’daki selzedelere Trakya’dan yardım

Çorlu Belediyesince Giresun’daki selzedelere 150 gıda kolisi gönderildi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanarak araca yüklenen yardım kolilerinin Giresun’a ulaştırılmak üzere yola çıktığını söyledi.

Sel felaketinin derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Sarıkurt, şunları kaydetti:

”Giresun’da 9 vatandaşımızın hayatını kaybettiği sel felaketinin ardından bölgedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olabilmek amacıyla 150 gıda kolisi gönderdik. Tıpkı Elazığ depreminde olduğu gibi Giresun’daki sel felaketinde de elimizden geldiğince afetzedelerin yanında olmak için çaba gösteriyoruz. Yaraları ancak dayanışma ve sevgi ile sarabileceğimize inanıyoruz. Bir kez daha Giresun halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve bir daha böylesine acı olayların yaşanmamasını temenni ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU