Gaytancıoğlu, il genel meclis toplantısına katıldı

Gaytancıoğlu, il genel meclis toplantısına katıldı

Edirne İl Genel Meclisi’nin eylül ayı toplantılarının ikinci oturumu gerçekleştirildi.

Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş başkanlığında düzenlenen oturumda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Oturuma konuk olarak katılan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, ülke ve kent gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Gaytancıoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede başarılı bir çalışma yürütüldüğünü söyledi.

Edirne’de kurallara uyulduğunu ifade eden Gaytancıoğlu, “Edirne’de herkesin tedbirlere uyduğunu görüyorum. Herkes maskesini takıyor, sosyal mesafeye uyuyor. Bu tüm dünyayı etkileyen bir salgın. Herkes ona göre önlemlerini alıyor. Sağlık Bakanlığımız bu işe iyi başladı. Bazı sorunlarda olsa iyi gidiyor. Nüfusumuz çok olduğu için hasta sayımız fazla. Bu süreci iyi götürüyoruz. İnşallah aşı da bulunur ve bu hastalıktan kurtuluruz.” ifadelerini kullandı.

Edirne’de kuraklığın etkili olduğunu da dile getiren Gaytancıoğlu, verim kaybı yaşayan üreticilere destek olunması gerektiğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU