• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %-0,66
 • ALTIN
  %0,65
 • BIST
  %-0,15
Başkan Helvacıoğlu ;”Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız”

Başkan Helvacıoğlu ;”Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu 24-31 Ağustos 2020 tarihleri arasındaki bir haftalık belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Helvacıoğlu açıklamalarına şu sözlerle başladı: ”Değerli hemşerilerim, sağlık, mutluluk ve bereketle dolu güzel bir hafta dilerim. Zafer Bayramı’mız bir kez daha kutlu olsun. Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz. Gururla söylemeliyim ki; Keşan tüm ilçelerden farklı bir Zafer Bayramı yaşadı. Coşkumuzu; rozetlerimizle düğünlerimize, bandomuzla sokaklara, duruşumuzla meydanlara, yelken ve su sporları kulübümüzle denize taşıdık. Şehitlerimize dualarımızla asri mezarlıkta, elimizde rozetlerimizle vatandaşlarımızla olduk. Biz, Atatürk’e ve atalarımıza borcumuzu lafla değil çalışarak ödüyoruz. Atatürk’ün ifadesiyle <Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır>Kıymetli Keşanlılar; mutluyuz, geçen hafta Keşan’a bir ilki daha yaşatıp çöp taksiyi hizmete sunduk. Gururluyuz; geçen hafta Keşan’a 2 yeni kepçe kazandırdık. Heyecanlıyız; 60 gün sonra çöplerden elektrik üretmeye başlıyoruz. Büfeli durakları çok beğendiniz. Şimdi büfeli duraklarımızı tüm şehrimize yaymaya başlıyoruz. Şehre güzellik katan seyyar satış arabalarımızın tanıtımını gerçekleştirdik.”

Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, haftalık çalışma programı açıklamasına şöyle devam etti: “ Sevgili hemşerilerim, Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız. Onun için geçen hafta bir saniye bile boş durmadık. Karayolları iş birliğinde kavşaklarımızda peyzaj düzenlemesine başladık. Ahmet Gücüyener ve Mehmet gemici caddelerinde yol ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürdük. Muhtar Ali Çevikel caddemizde firmanın teknik hatası sonucu bozulmaya başlayan yolumuzu sizlerin bir kuruşunu bile heba etmeyerek yeniden yapmaya başladık. Yeni devlet hastanesine giden ve doğalgaz çalışmalarıyla bozulan yolumuzu düzelttik. Şehir içi içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı düzenleme sözleşmemizi imzaladık. İrem Parkı’nı yeşillendirdik. İlaçlama çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Kavşaklarda biriken çöpleri temizleyerek Türkiye’de farkındalık sağladık. Sevgili hemşerilerim, geçen hafta sporda, kültürde ve sosyal yaşamda da hiç boş durmadık. Windsurf eğitimleri vermeye, çocuklarımızla spor yapmaya, sporseverlerimizin yanında olmaya devam ettik. Bebeklerimize hoş geldin hediyeleri sunmaya, Saros’un güzelliklerini teknemizle halkımıza ücretsiz tanıtmaya, mama odaklarımızı doldurarak canlılarımızı hayatta tutmaya devam ettik. Kendimizi makama kapatmadık. Asker uğurlamalarında, yaş günlerinde, sünnet törenlerinde, işletme açılışlarında, cemiyetlerde vatandaşlarımızla olduk. Şimdi daha da iyi çalışmaları sizlerle buluşturmak için yeni bir haftaya başlıyoruz. Sizlere mutluluk, sevgi ve sağlık dolu güzel günler dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Gezegenler, birinin, belki bir arkadaşının, belki bir iş arkadaşının, sizi ön plana çıkararak, kendi başarısızlıklarından dikkati başka yöne çekmeye çalışacağı konusunda uyarıyor. Sakin olun ve onlara sinirlenmemeye çalışın. Söyledikleri veya yaptıkları hiçbir şey size zarar veremez.

BOĞA BURCU YORUMU

Bu hafta sonu işvereninizi veya güçlü bir konumda olan başka birini etkilemek istiyorsanız, hızlı ve kararlı davranmalısınız. Fark edilmek için çabalayan tek kişi sen olmayacaksın, o yüzden hamleni yap ve şimdi yap.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bu hafta sonu tek tehlike, eleştirilere aşırı tepki göstermeniz ve işleri olması gerektiğinden daha zor hale getirmenizdir. Otorite figürleri yeteneklerinizin çok iyi farkındadır ve siz yapmazsanız düşmanlarınızın söylediklerini ciddiye almazlar.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bir süredir mücadele ettiğiniz duygular, önümüzdeki 48 saat içinde yüzeye çıkacak. Hoş olmayan sonuçları olabilir. Öte yandan, tüm bu gereksiz olumsuzlukları göğsünüzden attığınızda çok daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Size değer vermeye çalışan insanlarla uğraşırken sağlam durmanız gerekir. Zıt burcunuzdaki Satürn, üstesinden gelmek için donanımlı hissetmeyeceğiniz zorluklar getirecektir, ancak güçlü kalır ve yaratıcı düşünürseniz, bunların üstesinden gelmenin yollarını bulacaksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta sonu bir arkadaşınızın veya sevdiğiniz birinin bakış açısından bakmaya çalışırsanız, neden bu kadar garip davrandıklarını anlayacaksınız. Bu kadar çok kişisel baskı altında olsaydınız, farklı tepki verir miydiniz?

TERAZİ BURCU YORUMU

Önümüzdeki 48 saat boyunca havayı temizlemek için ne gerekiyorsa yapın. Yaşadığınız, çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle aranızda olabilecek her türlü kötü duyguyla ilgilenilmelidir. Herkese karşı dürüst olun ve herkesin size karşı da dürüst olmasını talep edin.

AKREP BURCU YORUMU

Size tamamen iyi bir karar gibi görünen şey, hayata bakış açınızı paylaşmayan insanlara garip gelebilir, bu yüzden bu hafta sonu birkaç soru bekleyin. Verdiğiniz cevapların yalnızca mantıklı görünmekle kalmayıp, aynı zamanda gerçeklerle desteklendiğinden emin olun.

YAY BURCU YORUMU

Gezegenler, kalbinizin bu hafta sonu yapmayı kabul ettiğiniz şeyde olmadığını söylüyor, ancak çekilmek için çok geç olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden devam edin ve gerçekten iyi bir iş çıkardığınızdan emin olun. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız profesyonel tavrınızı takdir edeceklerdir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bir süre önce bir krizde birine yardım etmiş olmanız, onlara tekrar yardım etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Eğer derslerini almamışlarsa, bu sefer öğreneceklerini düşündüren nedir? Biraz sert konuşmak onlara iyi gelebilir.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU