Başkan Helvacıoğlu ;”Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız”

Başkan Helvacıoğlu ;”Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu 24-31 Ağustos 2020 tarihleri arasındaki bir haftalık belediye çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Helvacıoğlu açıklamalarına şu sözlerle başladı: ”Değerli hemşerilerim, sağlık, mutluluk ve bereketle dolu güzel bir hafta dilerim. Zafer Bayramı’mız bir kez daha kutlu olsun. Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz. Gururla söylemeliyim ki; Keşan tüm ilçelerden farklı bir Zafer Bayramı yaşadı. Coşkumuzu; rozetlerimizle düğünlerimize, bandomuzla sokaklara, duruşumuzla meydanlara, yelken ve su sporları kulübümüzle denize taşıdık. Şehitlerimize dualarımızla asri mezarlıkta, elimizde rozetlerimizle vatandaşlarımızla olduk. Biz, Atatürk’e ve atalarımıza borcumuzu lafla değil çalışarak ödüyoruz. Atatürk’ün ifadesiyle <Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır>Kıymetli Keşanlılar; mutluyuz, geçen hafta Keşan’a bir ilki daha yaşatıp çöp taksiyi hizmete sunduk. Gururluyuz; geçen hafta Keşan’a 2 yeni kepçe kazandırdık. Heyecanlıyız; 60 gün sonra çöplerden elektrik üretmeye başlıyoruz. Büfeli durakları çok beğendiniz. Şimdi büfeli duraklarımızı tüm şehrimize yaymaya başlıyoruz. Şehre güzellik katan seyyar satış arabalarımızın tanıtımını gerçekleştirdik.”

Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, haftalık çalışma programı açıklamasına şöyle devam etti: “ Sevgili hemşerilerim, Keşan’a çağ atlatmakta kararlıyız. Onun için geçen hafta bir saniye bile boş durmadık. Karayolları iş birliğinde kavşaklarımızda peyzaj düzenlemesine başladık. Ahmet Gücüyener ve Mehmet gemici caddelerinde yol ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürdük. Muhtar Ali Çevikel caddemizde firmanın teknik hatası sonucu bozulmaya başlayan yolumuzu sizlerin bir kuruşunu bile heba etmeyerek yeniden yapmaya başladık. Yeni devlet hastanesine giden ve doğalgaz çalışmalarıyla bozulan yolumuzu düzelttik. Şehir içi içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapı düzenleme sözleşmemizi imzaladık. İrem Parkı’nı yeşillendirdik. İlaçlama çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Kavşaklarda biriken çöpleri temizleyerek Türkiye’de farkındalık sağladık. Sevgili hemşerilerim, geçen hafta sporda, kültürde ve sosyal yaşamda da hiç boş durmadık. Windsurf eğitimleri vermeye, çocuklarımızla spor yapmaya, sporseverlerimizin yanında olmaya devam ettik. Bebeklerimize hoş geldin hediyeleri sunmaya, Saros’un güzelliklerini teknemizle halkımıza ücretsiz tanıtmaya, mama odaklarımızı doldurarak canlılarımızı hayatta tutmaya devam ettik. Kendimizi makama kapatmadık. Asker uğurlamalarında, yaş günlerinde, sünnet törenlerinde, işletme açılışlarında, cemiyetlerde vatandaşlarımızla olduk. Şimdi daha da iyi çalışmaları sizlerle buluşturmak için yeni bir haftaya başlıyoruz. Sizlere mutluluk, sevgi ve sağlık dolu güzel günler dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU