Söğütlü ve Ferizli'de Kovid-19 tedbirleri denetimi

Söğütlü ve Ferizli'de Kovid-19 tedbirleri denetimi

SAKARYA (AA) – Sakarya'nın Söğütlü ve Ferizli ilçelerinde İçişleri Bakanlığınca ülke genelinde başlatılan eş zamanlı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimleri yapıldı.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, İlçe Emniyet Amiri Ümit Karatepe ve beraberindekiler, ilçedeki esnaflara ve vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını önerdi.

Belediye Başkanı Özten, gazetecilere yaptığı açıklamada, denetimlere devam ettiklerini belirterek, vatandaşlara duyarlılıklarından ötürü teşekkür etti.

– Ferizli

Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Koç, İlçe Emniyet Amiri Yusuf Kabay ve kolluk güçlerince Kovid-19 tedbirleri denetimleri yapıldı.

Denetimler sonrası gazetecilere açıklama yapan Arslanköylü, ilçede kurallara uyulduğunu gözlemlediklerini ve bu durumun kendilerini memnun ettiğini belirtti.

Arslanköylü, denetimlere devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU