AK Parti İpsala ve Enez kongreleri gerçekleştirildi

AK Parti İpsala ve Enez kongreleri gerçekleştirildi

AK Parti 7.olağan kongresi kapsamında Edirne ilindeki ilçe kongreleri gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Pandemi nedeniyle ertelenen AK Parti kongreleri, normalleşme süreci ile birlikte hız kazandı. Havsa ve Süloğlu kongrelerinin ardından, İpsala ve Enez kongreleri de sosyal mesafe kuralları gözetilerek tamamlanmış oldu.

Kongrelere, İstanbul milletvekili ve Edirne koordinatörü Tülay Kaynarca, Edirne milletvekili ve KEFEK başkanı Fatma Aksal, il başkanı Belgin İba, AK Partili belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

İpsala’da ve Enez’de gerçekleştirilen AK Parti ilçe kongrelerine Edirne milletvekili ve KEFEK başkanı Fatma Aksal katılarak, her iki kongrede yaptığı açılış konuşmasında, pandemi nedeniyle ertelenen kongrelerin siyasi anlamına değinerek, hayr’lı olmasını diledi.

İpsala kongresinde yapılan ilçe başkanlığı seçimini, ilçe başkanlığı görevini yürüten Hakan İlkdoğmuş yeniden seçildi.

Enez ilçesinde gerçekleştirilen kongrede, Fatma Aksal’a ilgi büyük oldu. Aksal konuşmasında; “3 Dönem görev yapan Nedim başkanıma, 4 Dönem Kadın Kolları başkanlığı yapan Nalan başkanım ve yönetimlerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Enez ilçe kongresinde ilçe başkanlığı seçimini Ali Mercanoğlu seçildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU