• DOLAR
  %0,34
 • EURO
  %0,48
 • ALTIN
  %0,12
 • BIST
  %0,39
Adnan Vural; “Kongrede adayım ve hazırım…”

Adnan Vural; “Kongrede adayım ve hazırım…”

12 Eylül’de gerçekleştirilecek Keşan ilçe kongresinde adaylığını uzun süre önce açıklayan ve çalışmalarına aralıksız devam eden Adnan Vural önemli açıklamalarda bulundu.

Geçmiş dönem AK Partili il genel meclis üyeliği görevini yürüten Vural, AK Parti 7. Olağan kongresi kapsamında, Edirne’nin en büyük ilçesi olan Keşan’da 12 Eylül Cumartesi günü yapılacak ilçe kongresinin önemine değinerek, hazırlıklarını anlattı.

Adnan Vural, gazetemize yaptığı açıklamalarla, Keşan ilçe başkanlığına neden aday olduğunun ayrıntılarına değindi.

LİSTEM HAZIR

Adnan Vural, “İlçe başkanlığı seçimlerinde, yönetim kurulu listem ve il delegasyonu için listem da hazır. Listelerimi oluştururken önceliğim, Keşan’a hizmet etmeyi boynunun borcu olarak görecek arkadaşlarımı seçmeye özen gösterdim” dedi.

Vural; “Tüm mahalle, belde ve köy delegelerini tek tek ziyaret ederek birebir görüştüm. Ayrıca, partimizde emeği geçen, parti teşkilatlarında görev alan, başta ilçe başkanları olmak üzere, parti organlarında yöneticilik yapmış olan siyasi çalışmalarımızda büyük hizmetler vermiş büyüklerimizle de tek tek görüşerek, önerilerini dinledim. Yapmış olduğum görüşmelerin sonucunda, delegelerimizin ve büyüklerimizin, Keşan ilçe başkanlığına aday olmam konusundaki ısrarlı teveccühleri, beni son derece mutlu etmiş ve onurlandırmıştır. Ben de, parti tabanından aldığım destekle yola çıktım. Şunun özellikle de belirtmek isterim ki, bu bir bayrak yarışıdır, sevdadır. İlçe başkanlığına aday olacak tüm arkadaşlarıma, bu vesile ile muvaffakiyetler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

İş açısından ne kadar meşgul olursanız olun, şu anda arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Hırslarınız elbette önemlidir, ancak önemsediğiniz ve onu paylaşabileceğiniz insanlar olmadıkça, maddi başarının ne anlamı var?

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün yıldızların mesajı hayatı fazla ciddiye almamak. O çatık kaşlarını bir gülümsemeyle değiştirin ve başınızın üzerinde hangi bulut dolaşıyorsa o gümüş astarı arayın. Daha hafif yürekli bir ruh hali, duygusal refahınız için harikalar yaratacaktır.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Şunu yapmalısın ya da bunu yapman gerektiği yönündeki söyleyenleri görmezden gel ve sadece kişisel olarak senin için doğru olan iç sesin ne diyorsa onu yap. Kalabalığı görmezden gelmek cesaret ister ve cesaret bolca sahip olduğunuz bir özelliktir. Kendi geleceğini yarat.

ASLAN BURCU YORUMU

Gezegenler, birisinin bugün cömert doğanızdan yararlanmaya çalışacağı konusunda uyarıyor, ancak artık kendinizi korumak için adımlar atabileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle iş cephesinde, başkalarının kendileri için yapması gereken işleri yapmayı teklif etmeyin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sırada öne çıkanlardan olmayabilirsin ama sahip olmak istediğin bir şey varsa iddialı olmalısın. Diğerleri, onları ilgi odağı dışında tuttuğunuz için rahatsız olabilir, ancak bunun sizi endişelendirmesine izin vermeyin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Nedense hem kendinize hem de diğer insanlara karşı duygularınız konusunda dürüst olmayı zor buluyorsunuz, ancak dürüst olmalısınız, aksi takdirde şu anki savunmacı düşünce yapınızdan asla çıkamayabilirsiniz. Duygularından korkmana gerçekten gerek yok.

AKREP BURCU YORUMU

Aşk gezegeni Venüs, bugün hükümdarınız Plüton'a karşı çıkıyor, bu da isteklerinizde daha az doğrudan ve istediğinizi elde etmek için kullandığınız taktiklerde daha az acımasız olmanız gerektiğini gösteriyor. Bugün en azından iş birliği, yüzleşmekten çok daha iyi bir yaklaşım olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Çevrenizdeki dünya biraz kötü durumda olabilir, ancak bunun size kişisel olarak ulaşmasına izin vermeyin. Gezegenler, diğer insanların felaket olarak gördüğü şeyden gerçekten kâr edebileceğinizi gösteriyor, bu yüzden gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve hızlı hareket etmeye hazır olun.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün uğraşmanız gereken biri, büyük olasılıkla üzerinde çalıştığınız şeyle ilgili aciliyet duygunuzu paylaşmadıkları için sizi yanlış şekilde yönlendirecek. Ama belki yanlış anlayan sensindir, belki durum o kadar da önemli değildir.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU