• DOLAR
  %-0,03
 • EURO
  %-0,66
 • ALTIN
  %0,65
 • BIST
  %-0,15
Kırklareli'nden kısa kısa

Kırklareli'nden kısa kısa

KIRKLARELİ (AA) – Lüleburgaz ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimleri yapıldı.

Kaymakam Salih Yüce ile Belediye Başkanı Murat Gerenli'nin katıldığı denetimde, Tulumba Caddesi ve Eski Kırklareli Caddesi'nde esnafların aldığı tedbirler kontrol edilerek uyarılar yapıldı.

Yüce, konuşmasında, Kovid-19 ile kararlılıkla mücadele ettiklerini söyledi.

En iyi korunma yöntemlerinin maske, mesafe ve temizlik olduğunu belirten Yüce, tüm vatandaşların Kovid-19 tedbirlerine uyması gerektiğini kaydetti.

– Vali Bilgin, muhtarlarla bir araya geldi

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Demirköy ilçesinde muhtarla bir araya geldi.

Orman İşletme Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen toplantıda, Vali Bilgin, muhtarlar ile kooperatif temsilcilerinin isteklerini dinledi.

Bilgin, konuşmasında, orman köylerine önem verdiklerini belirtti.

Köylerde yaşanan vatandaşların üretiminde bir takım problemler yaşandığını aktaran Bilgin, orman köylerindeki sıkıntıları gidermek istediklerini söyledi.

Bilgin, sık sık köylüler, muhtarlar ve kooperatif temsilcileri ile biraraya gelmeye çalıştıklarını ifade etti.

Toplantıya, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Kaymakam Cafer Ekinci, Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Belediye Başkanı Recep Gün katıldı.

– Belediye Başkanı Gün, zabıta ile bir araya geldi

Demirköy Belediye Başkanı Recep Gün, zabıta personeli ile bir araya geldi.

Gün, makamında kabul ettiği zabıta personeliyle bir süre sohbet etti.

Zabıta teşkilatının önemli görevlerde bulunduğunu belirten Gün, zabıtaların güvenlik teşkilatının en küçük yapı taşı olduğunu söyledi.

Gün, zabıta amirliği ile güvenlik birimleriyle işbirliği içinde Demirköy'e hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Gezegenler, birinin, belki bir arkadaşının, belki bir iş arkadaşının, sizi ön plana çıkararak, kendi başarısızlıklarından dikkati başka yöne çekmeye çalışacağı konusunda uyarıyor. Sakin olun ve onlara sinirlenmemeye çalışın. Söyledikleri veya yaptıkları hiçbir şey size zarar veremez.

BOĞA BURCU YORUMU

Bu hafta sonu işvereninizi veya güçlü bir konumda olan başka birini etkilemek istiyorsanız, hızlı ve kararlı davranmalısınız. Fark edilmek için çabalayan tek kişi sen olmayacaksın, o yüzden hamleni yap ve şimdi yap.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bu hafta sonu tek tehlike, eleştirilere aşırı tepki göstermeniz ve işleri olması gerektiğinden daha zor hale getirmenizdir. Otorite figürleri yeteneklerinizin çok iyi farkındadır ve siz yapmazsanız düşmanlarınızın söylediklerini ciddiye almazlar.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bir süredir mücadele ettiğiniz duygular, önümüzdeki 48 saat içinde yüzeye çıkacak. Hoş olmayan sonuçları olabilir. Öte yandan, tüm bu gereksiz olumsuzlukları göğsünüzden attığınızda çok daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Size değer vermeye çalışan insanlarla uğraşırken sağlam durmanız gerekir. Zıt burcunuzdaki Satürn, üstesinden gelmek için donanımlı hissetmeyeceğiniz zorluklar getirecektir, ancak güçlü kalır ve yaratıcı düşünürseniz, bunların üstesinden gelmenin yollarını bulacaksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bu hafta sonu bir arkadaşınızın veya sevdiğiniz birinin bakış açısından bakmaya çalışırsanız, neden bu kadar garip davrandıklarını anlayacaksınız. Bu kadar çok kişisel baskı altında olsaydınız, farklı tepki verir miydiniz?

TERAZİ BURCU YORUMU

Önümüzdeki 48 saat boyunca havayı temizlemek için ne gerekiyorsa yapın. Yaşadığınız, çalıştığınız veya iş yaptığınız kişilerle aranızda olabilecek her türlü kötü duyguyla ilgilenilmelidir. Herkese karşı dürüst olun ve herkesin size karşı da dürüst olmasını talep edin.

AKREP BURCU YORUMU

Size tamamen iyi bir karar gibi görünen şey, hayata bakış açınızı paylaşmayan insanlara garip gelebilir, bu yüzden bu hafta sonu birkaç soru bekleyin. Verdiğiniz cevapların yalnızca mantıklı görünmekle kalmayıp, aynı zamanda gerçeklerle desteklendiğinden emin olun.

YAY BURCU YORUMU

Gezegenler, kalbinizin bu hafta sonu yapmayı kabul ettiğiniz şeyde olmadığını söylüyor, ancak çekilmek için çok geç olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden devam edin ve gerçekten iyi bir iş çıkardığınızdan emin olun. Arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız profesyonel tavrınızı takdir edeceklerdir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bir süre önce bir krizde birine yardım etmiş olmanız, onlara tekrar yardım etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Eğer derslerini almamışlarsa, bu sefer öğreneceklerini düşündüren nedir? Biraz sert konuşmak onlara iyi gelebilir.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU