AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi yapıldı

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi yapıldı

KOCAELİ (AA) – AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Çetin Seymen, yeniden seçildi.

İpekhan Düğün Salonu'ndaki kongrede konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, bugünün 12 Eylül olduğunu hatırlattı.

Zeybek, "Türk tarihinin en karanlık günü. Aradan 40 yıl geçti ama o günün acısını hala çevremdeki insanlar yaşıyor. AK Parti bu ülkede darbeleri sonlandıran bir iktidardır." dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş de Van'ın Çatak ilçesi kırsalında, 3 teröristin etkisiz hale getirildiği "Yıldırım-10 Norduz Operasyonu"nda şehit düşen askerlere Allah'tan rahmet diledi.

Ellibeş, AK Parti iktidarlarına yapılan darbe girişimlerine değinerek, "Dünya yeniden şekilleniyor. Haritalar çiziliyor. Hazırlanan senaryolar bir bir tatbik ediliyor. Sahada bunları görüyoruz tüm dünyanın gözü önünde bunları görüyoruz. Gözümüzü kapatıp bunlara duyarsız kalamayız." ifadelerini kullandı.

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen ise salgın nedeniyle 2 defa ertelenen kongreyi bugün gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletten aldığı güçle zincirlerini kırdığını aktaran Seymen, önlerinde büyük hedeflerin olduğunu, sancağı yere düşürmemek için gece gündüz çalışmaya, mücadele etmeye devam edeceklerini kaydetti.

Tek adayla gidilen kongrede mevcut ilçe başkanı Çetin Seymen güven tazeledi.

Kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti ilçe başkanları, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, parti yöneticileri ve delegeler katılım gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Gölcük

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU