Erdem çiftinin nikahı, damadın tedavi gördüğü hastanede kıyıldı

Erdem çiftinin nikahı, damadın tedavi gördüğü hastanede kıyıldı

Menisküs ameliyatında enfeksiyon kaptığı için hastanede yatan Mehmet Erdem ile Kader Çelik’in ertelenen nikahları, başvurdukları Bağcılar Belediyesi tarafından yollanan nikah memurları tarafından hastane koridorunda kıyıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kıyılan nikahla bir ömür mutluluğa imza atan çiftin hikayesi üç yıl önce başladı.

Göztepe Mahallesi’nde aynı tekstil atölyesinde çalışan Mehmet Erdem ile Kader Çelik arkadaş oldu. İkili arasındaki arkadaşlık kısa süre sonra aşka dönüştü. Evlenmeye karar veren çift, isteme ve nişan törenlerinin ardından 25 Temmuz için Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’ndan nikah tarihi aldı.

Geçtiğimiz mayıs ayında halı sahada maç oynarken sakatlanan Mehmet Erdem, menisküs rahatsızlığıyla hastaneye kaldırıldı. Ameliyat olan Erdem, kısa süre sonra enfeksiyon kaptı. Yaklaşık 40 gündür hastanede yatan Erdem, bu sırada dört kez ameliyat edildi. Nikah tarihi olan 25 Temmuz’da da ameliyat olan Erdem, nikahı 10 Eylül’e ertelemek zorunda kaldı.

10 Eylül’ü de hastanede geçiren çift, “bir umut” diyerek Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nı arayıp nikahlarının bir şekilde kıyılmasını istedi. Bu isteği geri çevirmeyen nikah memurları, Erdem’in tedavi gördüğü Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek çifte sürpriz yaptı. Ortopedi servisi koridorunda kıyılan nikaha hastalar, hasta bakıcıları ve sağlık görevlileri de şahitlik etti. Koltuk değnekleriyle ayakta duran damat Erdem, çevredekilerden büyük alkış aldı.

Yakınları ile birlikte hastane koridorunda hatıra fotoğrafları çektiren çift, çok mutlu olduklarını söyledi.

Çok heyecanlı olduğunu ifade eden Kader Çelik, “Belediyeyi ararken nikahımızın kıyılacağı yönünde hiç umudumuz yoktu. Ama bize çok büyük bir sürpriz oldu. Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı başta olmak üzere bize bu sevinci, mutluluğu yaşatan herkese çok teşekkür ediyorum. Unutulmaz bir nikah yaşadık.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Bağcılar

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU