Sınır ötesi acil müdahale merkezi açıldı

Sınır ötesi acil müdahale merkezi açıldı

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Bulgaristan Sozopol Belediyesi acil müdahale merkezinin açılış törenine katıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Burgaz ilinin Sozopol Belediyesi ile hayata geçirilen “Bilgili, Eğitimli, Donanımlı Süloğlu ve Sozopol” projesi kapsamında hizmete giren acil müdahale merkezinin açılışı yapıldı.

Sozopol Belediye Başkanı Tihomir Yanakiev ve Türkiye Cumhuriyeti Burgaz Başkonsolosu Senem Güzel’in de katıldığı açılışta konuşan Ormankıran, projeyle iki ilçeye önemli yatırımlar yapıldığını belirtti.

Merkezin Sozopol’a hayırlı olmasını dileyen Ormankıran, şunları kaydetti:

“Sozopol Belediyesinin acil müdahale merkezini inceleyerek yakın zamanda ilçemizde de açılacak merkez hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Projemizin yüzde 70’i bitmek üzere. Çok yakında Süloğlu’ndaki acil müdahale merkezimizi de açacağız. Bu projelerle ilçemiz kazanmaya devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU