• DOLAR
  %0,33
 • EURO
  %0,42
 • ALTIN
  %0,06
 • BIST
  %0,33
MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda Adnan İnan dönemi…

MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda Adnan İnan dönemi…

MHP Keşan ilçe kongresi yapıldı. Kongrede yapılan ilçe başkanlığı seçiminde Adnan İnan ilçe başkanı seçildi.

Keşan Atatürk Spor Salonu’nda saat 12.30’da başlayan kongreye MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, MHP MYK Üyesi Musa Küçük, MHP Edirne Eski Milletvekili Cemalettin Uslu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, Saadet Partisi Keşan İlçe Başkanı Ahmet Köseler, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı ile partililer katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Divan Heyeti Başkanlığı’na MHP MYK Üyesi Musa Küçük, Katip Üyeliklere MHP  23.Dönem Edirne Milletvekili Cemalettin Uslu, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Edirne İl Sekreteri Arzu Enginar seçildi.

Divan Heyetinin oluşumunun ardından ilk konuşmayı yapan Küçük, Kongrenin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam ve saygılarını iletti.

Küçük’ten sonra konuşan Tercan’da ülke gündemine değinerek, kongrenin MHP’ye hayırlı uğurlu olmasını dileyerek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kongreye gönderdiği mesajı katılımcılara okudu.

Ardından MHP Keşan İlçe Yönetimi’nin faaliyet raporu ve Mali Raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra konuşan MHP Keşan İlçe Başkanı Ümmet Yavaş’ta kongrenin hayırlı uğurlu olmasını diledi. Konuşmanın ardından MHP Keşan İlçe Başkan Adayı Adnan İnan ve divan heyeti tarafından Yavaş’a partiye hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim edildi.

Plaket töreninin ardından konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da kongrenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Helvacıoğlu’nun konuşmasından sonra seçime geçildi.

Adnan İnan başkanlığındaki yönetimin tanıtılmasının ardından konuşan İnan’da, kendisini bu göreve layık gören tüm partililere teşekkür ederek kongrenin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Bu konuşmanın ardından Divan heyetini görevini seçim kuruluna devrederek oy kullanımına geçildi.

Adnan İnan önderliğindeki tek liste ile gidine seçimde yeni yönetim kurulu ve il delegeleri şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU:

Serdar Durak, Can Meriç, Hasan Önol, Abdullah Usta, Zafer Karakaş, Caner Çakır, Berkay Uslu, Yusuf Cemil Çakıcı, Varol Aldanmaz, Fatih Ekmekçi, Gürkan Uprak, Koray Çetin, Mustafa Öztepe, Mücahit Koşan, Özden Öztekin, Ayvaz Yalaza, Necdet Çabuk, Aziz Ercan, Hüseyin Arda, Şafak Yılmaz, Vahit Güney, Ali Ihsan Uludağ, Volkan Yelmen, Ali Kurt, Aziz Filiz, Halil Tanı, Süleyman Çetin, Şevket Akyüz, Mehmet Şilit, İlhami Gıden, Hakan Dalkılıç, Rüstem İşlek, Mehmet Bulut, İsmail Çetintaş, Yüksel Öztüre, Okan Bakırcı.

İL DELEGELERİ:

Abdullah Usta, Abdülselim Duman, Adnan İnan, Ahmet Atmaca, Ahmet Benk, Ahmet Erol, Ahmet Kaya, Alaaddin Uslu, Ali Ağaoğulları, Ali Akalın, Ali Ateş, Ali Çınar, Ali Gül, Ali Kılıç, Ali Kurt, Ali Yavuzarslan, Ali İhsan Uludağ, Amil Akça, Ayhan Karakaş, Ayşe Ölgün, Ayvaz Yalaza, Aziz Filiz, Bahar Yalaza, Baran Filiz, Batuhan Kızıldemir, Bülent Pişmiş, Can Meriç, Caner Çakır, Celil Dolaştır, Cemaleddin Uslu, Cengiz Kalaycı, Cüneyt Şapçı, Efrahim Ekşi, Efrail Duman, Ekrem Gezen, Emirhan Yalaza, Emre Öztokuç, Erbil Yörük, Ercan Karlıdağ, Erdinç Gıder, Erdoğan Şenol, Evren Bulut, Fatih Ekmekçı, Fatma Aldanmaz, Fatma Güven, Fettah Filiz, Feyzullah Kalkan, Fırat Yalaza, Göksel Tokmak, Gülhan Kahvecı, Gülten Songur, Günay Gümülcineli, Gürkan Uprak, Güvenç Yürük, Hakan Dalgıç, Halil Tanı, Harun İşlek, Hasan Ayaroğlu, Hasan Önol, Hüseyin Arda, Hüseyin Ölgün, Hüseyin Tekin, Hüseyin Yanıt, İlhami Giden, İrfan Bakırcı, İsmail Çetintaş, Kadim Küçükçe, Kadir Songur, Koray Çetin, Mehmet Ali Meriç, Mehmet Şilit, Mert Erk, Metin Coşar, Mithat Bulut, Murat Yalaza, Mustafa Öztepe, Mustafa Tamer, Mücahıt Koşan, Müfit Çalışkan, Naci Narlı, Necdet Çabuk, Nihat Yavuzarslan, Nur Banu Aldanmaz, Nurcan Öztepe, Oğuz Saatçioğlu, Oğuzhan Çabuk, Olcay Aktaş, Osman Akkaya, Osman Alan, Ömer Atılgan, Özden Öztekin, Osman Karakaya, Raşit Yıldırım, Raşit Doğan, Remzi Alan, Rıdvan Arık, Rıfat Mangır, Rüstem İşlek, Salim Taşpınar, Samet Meriç, Selma Yiğit, Serdar Durak, Sevda Çabuk, Sevgi Erk, Şafak Yılmaz, Şeref İşlek, Şerif Çağlar Asilsoy, Şevket Akyüz, Tahir Altın, Tanju Şapçı, Tarık Aktaş, Tarık Badem, Tugay Durmazkaya, Turgay Durmazkaya, Turgay Kenar, Türkay Gümülcineli, Ufuk Birdane, Ufuk Borazan, Uğur Yalaza, Ümıt Yanıt, Ümmet Yavaş, Varol Aldanmaz, Vahit Güney, Volkan Yelmen, Yaşar Güven, Yusuf Kenan Doğan, Zafer Karakaş, Zafer Tınmaz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

İş açısından ne kadar meşgul olursanız olun, şu anda arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Hırslarınız elbette önemlidir, ancak önemsediğiniz ve onu paylaşabileceğiniz insanlar olmadıkça, maddi başarının ne anlamı var?

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün yıldızların mesajı hayatı fazla ciddiye almamak. O çatık kaşlarını bir gülümsemeyle değiştirin ve başınızın üzerinde hangi bulut dolaşıyorsa o gümüş astarı arayın. Daha hafif yürekli bir ruh hali, duygusal refahınız için harikalar yaratacaktır.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Şunu yapmalısın ya da bunu yapman gerektiği yönündeki söyleyenleri görmezden gel ve sadece kişisel olarak senin için doğru olan iç sesin ne diyorsa onu yap. Kalabalığı görmezden gelmek cesaret ister ve cesaret bolca sahip olduğunuz bir özelliktir. Kendi geleceğini yarat.

ASLAN BURCU YORUMU

Gezegenler, birisinin bugün cömert doğanızdan yararlanmaya çalışacağı konusunda uyarıyor, ancak artık kendinizi korumak için adımlar atabileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle iş cephesinde, başkalarının kendileri için yapması gereken işleri yapmayı teklif etmeyin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sırada öne çıkanlardan olmayabilirsin ama sahip olmak istediğin bir şey varsa iddialı olmalısın. Diğerleri, onları ilgi odağı dışında tuttuğunuz için rahatsız olabilir, ancak bunun sizi endişelendirmesine izin vermeyin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Nedense hem kendinize hem de diğer insanlara karşı duygularınız konusunda dürüst olmayı zor buluyorsunuz, ancak dürüst olmalısınız, aksi takdirde şu anki savunmacı düşünce yapınızdan asla çıkamayabilirsiniz. Duygularından korkmana gerçekten gerek yok.

AKREP BURCU YORUMU

Aşk gezegeni Venüs, bugün hükümdarınız Plüton'a karşı çıkıyor, bu da isteklerinizde daha az doğrudan ve istediğinizi elde etmek için kullandığınız taktiklerde daha az acımasız olmanız gerektiğini gösteriyor. Bugün en azından iş birliği, yüzleşmekten çok daha iyi bir yaklaşım olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Çevrenizdeki dünya biraz kötü durumda olabilir, ancak bunun size kişisel olarak ulaşmasına izin vermeyin. Gezegenler, diğer insanların felaket olarak gördüğü şeyden gerçekten kâr edebileceğinizi gösteriyor, bu yüzden gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve hızlı hareket etmeye hazır olun.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün uğraşmanız gereken biri, büyük olasılıkla üzerinde çalıştığınız şeyle ilgili aciliyet duygunuzu paylaşmadıkları için sizi yanlış şekilde yönlendirecek. Ama belki yanlış anlayan sensindir, belki durum o kadar da önemli değildir.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU