Pazar esnafına çöp poşeti…

Pazar esnafına çöp poşeti…

Uzunköprü Belediyesince pazar esnafına çöp poşeti dağıtıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Özlem Becan, “Daha temiz bir Uzunköprü” sloganıyla pazar yerlerini daha temiz hale getirmek için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Ücretsiz poşet dağıtımının süreceğini aktaran Becan, şunları kaydetti:

“Bu uygulama ile pazar yerlerimizde dağıtılan poşetleri kullanan esnafımız sebze ve meyvelerin satışı sırasında biriken çöpleri yere değil poşetlere atacak, ekiplerimiz tarafından torbalarda toplanan çöpler alınarak alanların temizliği de gerçekleştirilecek. Böylelikle hem halkımızın özellikle pandemi ile mücadele ettiğimiz bugünlerde çok daha hijyenik koşullarda ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayacak hem de salgın riski ile mücadele den esnafımıza da faaliyetlerinde bir nebze olsun destek olacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU