Kaçak iş yeri belediye tarafından yıkıldı…

Kaçak iş yeri belediye tarafından yıkıldı…

Kent merkezinde ruhsatsız olarak faaliyet gösteren iç giyim mağazası yıkılıyor.

Osmangazi Belediyesinden yapılan açıklamada, Kent Meydanı’nda ruhsatsız olarak faaliyet gösteren iş yeri için yıkım kararı çıktığı belirtildi.

Yasal süreçleri tamamlanan iş yerinin dış bölümlerinin geçen günlerde polis nezaretinde yıkıldığı bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Belediyenin birçok kez yazılı ve sözlü tebligatına rağmen mağaza tahliye edilmeyince yıkım için ürünlerin dışarı çıkarılması beklendi. Mağaza içindeki ürünlerin boşaltılmasının ardından Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, iş yerinin ana bölümlerini de yıkmaya başladı. Polis ve zabıtanın geniş güvenlik tedbiri aldığı yıkımda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU