• DOLAR
  7,4682
  %-0,07
 • EURO
  9,0401
  %0,05
 • ALTIN
  441,96
  %0,11
 • BIST
  1.557
  %2,12
Adnan Vural; “Hizmet için makam ve mevki gözetmedik, gözetmeyeceğiz.”

Adnan Vural; “Hizmet için makam ve mevki gözetmedik, gözetmeyeceğiz.”

Adnan Vural, Keşan ilçe kongresinde, Gürcan Kılınç’ın yönetim kurulu listesinde birinci sırada yer aldı.

AK Parti Keşan ilçe kongresinde, ilçe başkanlığına aday olduğunu uzu dönem önce açıklayan ve çalışmalarına başlayan Adnan Vural, Parti yönetiminin aldığı kararla ilçe başkanlığı adaylığından çekilerek, Gürcan Kılınç’ın yönetim kurulu listesinde, birinci sırada ilçe başkanlığı yönetiminde yer aldı.

Geçmiş dönem il genel meclis üyeliği yapan ve Keşan’da özellikle köylerde neredeyse herkesin sevgisini kazanmış olan Vural, kongreden uzun süre önce, hizmet için ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklamış ancak, Parti yönetiminin tek adayla seçime gidilmesi kararı doğrultusunda, ilçe başkanlığı adaylığından çekilerek, mevcut başkan Gürcan Kılınç’a destek verdiğini açıklamıştı.

Keşan ilçe kongresinde Gürcan Kılınç’ın yönetim kurulu listesinde ilk sırayı alan Vural, kongre salonunda gazetemize yaptığı açıklamada; “Biz başta Milletimiz olmak üzere Keşan’a, Keşan’lılara hizmet yoluna baş koyduk, Türkiye’ye, Edirne’ye Keşan’a hizmet için, ne makam sevdamız ne koltuk sevdamız var. Başta Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’ın destekleriyle, Gürcan Başkanımla yeni dönemde, çok daha büyük hizmetler yapmaya hazırız. Tüm yönetim kurulu üye arkadaşlarımı kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

BİRDE BUNLARA BAKIN

reklam