• DOLAR
  7,8187
 • EURO
  9,3602
 • ALTIN
  449,83
 • BIST
  1.329
Adnan Vural’dan 29 Ekim mesajı…

Adnan Vural’dan 29 Ekim mesajı…

AK Parti Keşan ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyesi Adnan Vural, Cumhuriyet Bayramı’nın 97.yıldönümünü yayınladığı mesajla kutladı.

Adnan Vural, gazetemize yaptığı açıklamada;

“Gazi Mustafa Atatürk’ün ‘En Büyük Eserimdir’ diyerek bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümüne erişmenin engin gururunu, onurunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünü, milletçe kutlamanın haklı gururu ve coşkusu içindeyiz. Cumhuriyet, her türlü zorluk ve yokluğa rağmen, Türk Milletinin özünde var olan birlik ve beraberliğin, bağımsızlık ve hürriyet aşkının, muasır medeniyet seviyesine erişmiş güçlü bir Türkiye kurma azim ve kararlılığının gurur verici eseridir. Kahraman ecdadımızın, bizlere bıraktığı en değerli miras olan cumhuriyetimizi, erdem ve faziletinden ödün vermeden yaşatmak, layık olduğu şekilde geleceğe aktarmak milli görevimizdir.

Bu bilinç ve inançla bizlere bu toprakları ebedi yurt kılan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını, kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

reklam