• DOLAR
  7,4421
  %-0,05
 • EURO
  8,9729
  %-0,15
 • ALTIN
  411,58
  %0,30
 • BIST
  1.536
  %0,34
Başkan Kılınç, Keşan’da düzenlenen toplantıyı değerlendirdi

Başkan Kılınç, Keşan’da düzenlenen toplantıyı değerlendirdi

AK Parti Keşan ilçe başkanı, dün Keşan’da düzenlenen “Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması” toplantısını değerlendirdi.

Başkan Gürcan Kılınç, Keşan’da düzenlenen, Trakya bölgesindeki AK Partili belediye başkanlarının katıldığı toplantının, verimli geçtiğini söyledi.

Kılınç, Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması için, belediye başkanlarının yanı sıra, bölge milletvekillleri ve AK Parti teşkilatlarının katıldığı toplantıda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin edindiği tecrübelerini aktardığını, bunun da çok faydalı olduğunu dile getirdi.

Toplantıya katılan milletveklleri, belediye başkanları ve AK Parti teşkilatları yöneticilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, böyle önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Kılınç; “Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşmamızda Genel Başkan Yardımcımız,Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’den Belediye Hizmet anlayışının kapsamlı şekilde tecrübelerini tecrübe edindik.

Çok Kıymetli Milletvekillerimizi, İl Başkanlarımızı, Belediye Başkanlarımızı Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşmamızda aramızda oldukları için minnettarım. Birlikte ,fikir alışverişleri yaparak durmadan yorulmadan Bölgemizin vatandaşları ile Gönül Gönüle hizmet etmeye Teşkilâtlarımız ve Belediyelerimiz ile birlikte çalışacağız” dedi.

BİRDE BUNLARA BAKIN