• DOLAR
  8,3591
  %0,57
 • EURO
  10,2049
  %0,94
 • ALTIN
  502,43
  %0,71
 • BIST
  1.463
  %0,63
Ecz.Güven’den 23 Nisan mesajı

Ecz.Güven’den 23 Nisan mesajı

Ecz.Muzaffer Güven; “Ata’mızın çocuklarımıza armağan ettiği bu güzel bayramda, salgın yüzünden meydanlara çıkamamamız nedeniyle evlerimizde, bayrak ve vatan sevgisini aşılayalım.” dedi.

Gazetemiz sahibi ve başyazarı Ecz.Muzaffer Güven, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Ecz.Güven mesajında; “Atalarımızın bizlere emanet ettiği vatanımızı ve sahip olduğumuz tüm makamları, günü geldiğinde çocuklarımıza emanet edeceğiz. Bizler, her ne olursa olsun milli ve manevi değerlerimizi koruyarak, bizden sonra gelecek olan nesillerimize güçlü bir Türkiye bırakmak için canla başla çalışmalıyız.

Büyükler olarak bizler, salgın hastalık nedeniyle meydanlara çıkamayan çocuklarımıza, evlerimizde bayram, vatan, millet ve bayrak sevgisini tekrar tekrar aşılamamız için bir fırsat olduğunu unutmayalım.

Meclisimizin açılışının 101.yıldönümünü ve sevginin, umudun, barışın temsilcileri, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, hepsini sevgiyle kucaklıyorum.

Atatürk ve vatanımızın bekası için canlarını feda eden tüm şehitlerimize, ahirete irtihal eden gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Covid-19 salgını nedeniyle tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, illet hastalığın biran önce bitmesini ve bundan sonraki bayramlarımızı, tıpkı eskisi gibi, meydanlarda coşkuyla kutlamayı temenni ediyorum.”

BİRDE BUNLARA BAKIN