• DOLAR
  9,2538
  %0,46
 • EURO
  10,8031
  %0,49
 • ALTIN
  530,76
  %0,56
 • BIST
  1.433
  %0,21
Erdoğan’la gençleri telefonla görüştürdü

Erdoğan’la gençleri telefonla görüştürdü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Durmamalıyız çalışmalıyız, koşmalıyız, Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 2023’e geleceğin imzasını atmalıyız.” dedi.

Bakan Soylu, Keşan ilçesinde Gökçetepe Milli Parkı’nda düzenlen AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Eğitim ve Motivasyon Kampı’nda yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı olan gençlerle gurur duyduklarını belirtti.

Soylu, gençlerden her zaman dimdik olmalarını istedi.

Geleceğin teminatı gençlerin yöneteceği Türkiye’nin bugünkünden daha güçlü olacağına inandığını ifade eden Soylu, “Biz sizinle gurur duyuyoruz. Sadece gurur duymuyoruz bilmenizi istiyoruz, biz size inanıyoruz. Bilmenizi istiyorum sizin yönettiğiniz Türkiye bizim yönettiğimizden daha güçlü olacak, daha kudretli olacak ve dünyaya sözüne hakim olan bir Türkiye olacak.” dedi.

– “Türkiye’yi yarınlara daha güçlü taşıyacaksınız”

Erdoğan’ın farklı bir lider olduğunun altını çizen Soylu, şunları kaydetti:

“Eğer bizim gençliğimizde Erdoğan gibi bir liderimiz olsaydı bilmenizi istiyorum ki bugün Türkiye bambaşka noktalarda olacaktı. Sağına soluna bakan bir lider değil, ‘acaba ne olacak’ diye ürken bir lider değil, Allah’ına inanan, milletine inanan ve ‘ben sadece Allah’ın önünde eğilirim’ diyen bir lider. Merhameti bilen bir lider, bizden farkınız budur. ‘Bu devletin hakimi millettir’ diyen bir lider.

Bu devletin çalışanlarını ‘milletimize hizmetkar olursanız benim gözümde varsınız’ diyen bir lider. ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyerek bizim kimin önünde eğileceğimizi, kimin önünde eğilmeyeceğimizi bize ifade eden bir lider. Girdiği her seçimde milletin önünde giden, hesap veren, bundan ürkmeyen, bundan korkmayan bir lider. Yetimlerin varlığını, gözyaşlarında hisseden bir lider. Anne bilen, evlat bilen, ülke bilen bir lider. Sizin bizden farkınız bu. Ve inanıyorum ki bütün bu anlayışı yarınlara daha güçlü taşıyacaksınız.”

Erdoğan ile birlikte 2023’e geleceğin imzasını atmak istediklerini dile getiren Bakan Soylu, şöyle devam etti:

“2023’e kadar çok gayret göstermeliyiz. 2023 e kadar herkese gidip 2023’ten sonra dünyaya sözünü söyleyecek ve her yerde sözü dinlenecek bir Türkiye’yi zengin bir Türkiye’yi, güçlü bir Türkiye’yi büyük bir Türkiye’yi değerlerine sadık bir Türkiye oluşturabileceğimizi ifade edecek anlayışı hep birlikte oluşturmalıyız.

Bu hedefe hep birlikte hazır olmalıyız. Durmamalıyız çalışmalıyız, koşmalıyız, Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 2023’e geleceğin imzasını atmalıyız. Buna hazır mısınız? Allah bizi size mahcup etmesin inşallah.”

– Erdoğan gençlere seslendi

Bakan Soylu, programlara katılan “Reis’i ara, Reis’i ara” sloganları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

Gençlere seslenen Erdoğan, bu gece gençlerin buluşmasının sadece Edirne değil, Trakya’nın geleceği için hayırlara vesile olmasını diledi.

Gençlerle birlikte olmanın hasreti içinde olduklarını ifade eden Erdoğan, gençlere şöyle seslendi:

“İnşallah en yakın zamanda sizlerle bir arada olmanın hasreti içindeyim bunu da özellikle bildirmek istiyorum. Bütün gençlerimize en kalbi duygularla selam ve sevgilerimizi gönderiyorum. Gözlerinizden öpüyorum. Y kuşağı da, Z kuşağı da, X kuşağı da şu anda karşımda. Siz bu kuşakların tamamını teşkil ediyorsunuz. Çok çalışmaya var mıyız? Gayrete var mıyız? Ona göre bu kuşakları kimseye kaptırmadan ‘bu kuşaklar AK Parti’de toplanmıştır’ demenizi özellikle sizlerden bekliyorum. Tekrar gözlerinizden öpüyorum. Sayın Süleyman beye de özellikle çok çok teşekkür ediyorum. Yarın da Amerika yolculuğumuz var. İnşallah Birleşmiş Milletlerin karşısında Türkevi’nin açılışını yapacağız. Türkevi’de inşallah ülkemiz için New York’ta çok çok muhteşem bir sembol olacak. Sağ olun var olun, çok teşekkür ediyorum.”

Bakan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlere hitabının ardından kendisini dinleyen gençlere teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız öyle güzel sözler söyledi ki onun söylediği sözlere bizim yapacağımız tek bir şey var, uymak ve çalışmak. Buna söz veriyor muyuz? Erdoğan’ın milletimize 2023’e, 2053’e, 2071’e güçlü ve büyük Türkiye’ye söz veriyor muyuz ? ‘Bütün kuşaklar bizimdir’ diye söz veriyor muyuz? Allah sizden razı olsun, Allah bizi size mahcup etmesin. Allah bizi ülkemize, milletimize mahçup etmesin. Allah bizi gelecek nesillere mahcup etmesin. hepinizi, saygıyla, sevgiyle, hürmetle selamlıyorum.”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Osman Şahin, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin’in de konuştuğu programa TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde bir süredir içinizde tuttuklarınızı artık ortaya koyacak, yüzleşmeler yaşayacak, iş veya özel hayatınızdaki bir düzeni kırmak ve bambaşka bir duruma geçmek için fitili ateşleyeceksiniz. Geçici değişimler yaşamayacağınız, atacağınız adımların dönüştürücü ve kalıcı izleri olacağı bir dönemdesiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz konulara yönelebilir, sizi tatmin edecek işler, ilişkiler arayışına girebilirsiniz. Yalnızlık hissi, yalnız kalma isteği, konfor alanına çekilme, okuma ve araştırma eğilimi artacaktır. Bazılarınız için sağlıkla ilgili problemin ortadan kaldırılması için hastane ziyaretleri ve tedaviler gündemde olacaktır.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle sosyal çevrenizde bir yenilik hakim olacaktır. Yeni insanlarla tanışacağınız, yeni ortamlar içerisinde olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız aracılığıyla da yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde geleceğe yönelik kararlar alabilir, kendinize geleceğinizle ilgili bir yön belirleyebilir ve çoğunlukla yeni kararlar, yeni planlar içinde olabilirsiniz. Dağınık enerjinizin toparlanmaya başlayacağı bir süreç geliyor. Yakın ilişkilerinizde köklü değişimler yaşanabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde iş hayatınız ve yaşam düzeninizle ilgili risk içeren kararlar alabilirsiniz. Çoğunlukla bu dolunay bir süredir düşündüğünüz, gündeminizde olan mevzuları hayatınızla gözle görünür yapacaktır. Bu yüzden bugünlerdeki deneyimleriniz geçmişi olan konular üzerinden gelecektir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde hayatınızın bir alanında yeniliğe dair bir konu ortaya çıkabilir. Fakat yenilik bugünlerde bir risk almayı veya bir korkunuzu aşmayı gerektirebilir, getirebilir. Kendinizi ve kapasitenizi bilerek alacağınız riskler özellikle maddi konularda bir başarı getirebilir, kendinizi aşmanızı sağlatabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde karşınızdaki kişilerin tavırları, söylemleri ve düşünceleri sizin ilerleyişinizi ve yönünüzü belirleyebilir. Süregelen bazı ilişkilerinizde yüzleşme, netleşme ve kalıcı kararlar alma zamanı olacak. Bazı ilişkilerinizde ya sorunları çözmeniz ya da ilişkiyi sorunlarıyla bitirmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde iş ve özel hayatınızda mümkün olduğunca duygularınızı yönetmeli ve objektif davranmalısınız. Ya hep ya hiç durumlarına gitmeyin. Aklınızdan geçenlerin enerjisi güçleneceği için olumlamalar yapmak için harika bir zaman.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde çocuklarınız için finansal planlamalar içinde olabilirsiniz. Uzun vadeli yatırımlarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. İmkansız görünen bir durum içerisinde şansı yakalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde acelelikten kaçının ve kazalara karşı daha kontrollü olmaya çalışın. Dolunayın etkisiyle uyku düzensizlikleri ve etkileyici rüyalar gündemde olabilir. Bir süredir karmaşıklaşan bir durumun çözülmesi sizi rahatlatabilir.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde iletişiminize özen gösterin ve ilişkilerinizde kazan-kazan durumları yaratmaya çalışın. İş birliği içinde olmak lehinize sonuçlar doğuracaktır. Dış koşullara göre hareket etmeniz gerekebilir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Gün içinde finansal konularda bir tamamlanma sağlayabilirsiniz. Borç ödeme, borcunuzu kapatma, bir satın alım yapma ve istediğiniz bir şeye ulaşarak rahatlama durumları olacaktır. Kibir duygusuna dair düşünce ve tavırlarınızı fark ettiğiniz noktada törpüleyin.