• DOLAR
  13,6355
  %-0,38
 • EURO
  15,4950
  %-0,35
 • ALTIN
  781,77
  %-0,52
 • BIST
  2.005
  %1,19
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Balıkesir'de ilçe teşkilat binalarını açtı:

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Balıkesir'de ilçe teşkilat binalarını açtı:

BALIKESİR (AA) – Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Yepyeni kadrolarla memleketin önünü açacağız. Gençler asla yurt dışı hayalleri kurmayacak, memleketinde hizmet edecek." dedi.

İnce, Balıkesir'in Susurluk ilçesinde parti teşkilat binasının açılışında yaptığı konuşmada, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Fiyat artışları yaşandığını hatırlatan İnce, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye'yi hep birlikte bu girdaptan kurtaracağız. Türkiye'nin yoksulluk konuşması gerekirken, bir bakıyorsun memurlara talimatı konuşuyor. Öbür gün siyasi cinayetleri konuşuyor. Bu ülkede siyasi cinayetler tabii ki oldu. İktidar geçim sıkıntısından çıkmak istiyor. Tencereyi, mutfağı konuşturmamak istiyor. Muhalefet de ona yardım ediyor, sanki iktidarın ortağı. Tencereyi, mutfağı, pazar yerini, rafları, yurtları, mazotu, yoksulluğu konuşsana. İktidar bunları konuşmasınlar diye uğraşırken, muhalefet de ekmeklerine yağ sürüyor. Onun için bu iktidardan da muhalefetten de kurtulacağız."

Muharrem İnce, sloganlarının "Ne Cumhur ne Millet, tek yol Memleket" olduğunu anlattı.

İşlerinin zor olduğunu bildiğini dile getiren İnce, şöyle devam etti:

"Bir partiyi kurmak kolay değil. 17 Mayıs'ta partiyi kurduk, 18 Eylül'de kurultayımızı yaptık. Bu partinin bir sürü işi var, kolay değil ama Türkiye'de 20 yıldır değişmeyen bir iktidar, 20 yıldır değişmeyen bir muhalefet var. Milletimize 'Bulunduğun yerden memnun musun?' diye soruyoruz. Bulunduğun yerden memnun değilsen bulunduğun yeri değiştireceksin. Yerin burasıdır, Memleket Partisidir. Yepyeni kadrolarla memleketin önünü açacağız. Gençler asla yurt dışı hayalleri kurmayacak, memleketinde hizmet edecek. Bu düzeni değiştireceğiz, kökünden yıkacağız."

Bandırma ve Erdek ilçelerinde de parti binalarının açılışlarına katılan, vatandaşlarla sohbet eden ve esnaf ziyaretlerinde bulunan İnce'ye, programlarında Memleket Partisi Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker, Bandırma İlçe Başkanı Münir Atar, Erdek İlçe Başkanı Metin Boztan, Susurluk İlçe Başkanı Alper Yıldız ve partililer eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne bireysel hedeflerinizle başlayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iyimserliğiniz artabilir, arkadaşlarınızla daha fazla uzlaşmacı tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Sosyalleşme ve sosyal ortamlar ön planda.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısında gerilim ve agresyonlara kapılmayın, koşulları yönetmekle ilgili savaş vermeyin. Öğleden sonra daha uyumlu, iyicil enerjiler çalışmaya başlayacak. Akşam saatlerinde bir karmaşayı çözmek adına adım atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Gün boyunca ilişkiler, ortaklık ve partnerlikler, aile ve akrabalar gündeminizde ve ön planda olabilir. İnsanların beklentilerine, düşüncelerine ve tavırlarına daha fazla önem verebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz yükseliyor ve keyifli iletişimler içinde bulunuyorsunuz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne arkadaşlık ilişkileri ve finansal konularla başlayabilirsiniz. Bir isteğiniz, başka bir durumdan vazgeçmeyi ve bırakmayı gerektirebilir. İki farklı durum arasında bir seçim yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne iş ilişkileri ve ortaklıklarla iletişim trafiği içinde başlayabilirsiniz. Günün tamamında insanları, insanların beklentilerini daha fazla önemseyebilir ve gözetebilirsiniz. Akşam saatlerinizde heyecanlı veya romantik görüşmeler, aşk hayatınızda hareketlilik hakim olabilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Günlük rutinlerinize erkenden başlayabilir, güne hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iş arkadaşlıklarınızla yardımlaşmalar içinde olabilirsiniz. Sağlık, spor, diyet ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Gün içinde sosyalleşebilir ve farklı ortamlara katılabilir, yabancılarla bir araya gelebilir, yolculuklarla ilgili gündemlerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara bir teklif götürebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne bireysel hedefleriniz ve aile üyelerinizin gündemleri arasında denge kurmaya çalışarak başlayabilirsiniz. Aile üyelerinize destek olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde finansal konularla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısında planlarınız değişebilir, anlık planlarla hareket etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra gerilim ve kasvet havası dağılabilir ve şansınızın çalıştığını görebilirsiniz. Aklınızdan geçenler karşınıza gelebilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne finansal düzenlemelerle başlayabilir ve plan dışı harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonra ilahi korunmalar, ilahi şanslarla karşılaşabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenebilir, doğru tahminler yapabilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısına bir koşturmaca ile başlayabilir, yoğun bir tempoda olabilirsiniz. Anlık planlamalarla hareket etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra koşturmaca dağılıyor, akşam saatlerinde ise sosyalleşme ve sosyal çevre öne çıkıyor.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Güne iç dünyanıza daha dönük başlayabilirsiniz. İnançlar, değerler sizin için daha önemli olabilir. Kendi değerleriniz ve doğrularınızla ilerlemeye odaklanabilirsiniz. Gün batımı ile küçük veya büyük bir dileğiniz gerçekleşebilir.