AK Parti İl Başkanı Belgin İba’nın Engelliler Haftası mesajı

AK Parti İl Başkanı Belgin İba’nın Engelliler Haftası mesajı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

İba, mesajında, gönüllerde engel olmadığını, asıl engelin algıda olduğunu belirtti.

Engelli bireylerin toplumsal hayata katılmaları ve daha iyi yaşam şartlarına kavuşabilmeleri için yapılan çalışmalar ve yeniliklerin toplumsal ilgi ve duyarlılıkla daha da gelişeceğini belirten İba, her insanın engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğine dikkati çekti.

İba, engelli bireyler ile ilgili önemli adımların atıldığını ve çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirterek, devletin ve özel kurumların daha fazla engelli bireyi istihdam etmek için bütün imkanlarıyla seferber olduğunu bildirdi.

Tüm engelli vatandaşları sevgiyle ve kardeşlik duygularıyla kucakladığını aktaran İba, şunları kaydetti:

“Engelli vatandaşlarımızın hayata katılımının önündeki engelleri kaldırmak, eğitim, sağlık, ulaşım ve daha birçok hizmetleri en iyi şekilde alabilmelerine imkan sağlamak adına var gücümüzle çalışacağız. Engelli bireylerimiz her geçen gün daha büyük işlere imza atıyorlar. Çok daha güçlü, başarılı ve çok daha umutlular. Sanattan spora, bilimden siyasete her alanda varlıklarını özgürce ortaya koyan engelli vatandaşlarımız ülkemize değer katmaya devam ediyor.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU