Kırklareli’nde yaz spor okulları açıldı

Kırklareli’nde yaz spor okulları açıldı

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Gençlik ve Spor Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, kurum müdürleri ile sporcular katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Babuşçu, 19 farklı branşta yaz kursu açılacağını söyledi.

Babuşçu, çocukların yaz tatillerini verimli ve eğlenerek geçirmeleri için tüm hazırlıkların yapıldığını belirtti.

Genç, yaşlı, öğrenci, engelli demeden herkesin spor yapması gerektiğini aktaran Babuşçu, şunları kaydetti:

“Ülkemizin spor altyapısı adına önemli bir rolü bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığının spor okullarında bu yaz futbol, basketbol, voleybol ve hentbol gibi takım sporlarının yanında yüzme, tenis, tekvando, atletizm, güreş, halter gibi ferdi spor dalında ücretsiz eğitimler verilerek, geleceğin sporcularını keşfetmeye ve yetiştirmeye devam edeceğiz. Spor okullarımız bünyesinde ter dökecek tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar diliyorum.”

Törende öğrenciler tarafından jimnastik ve tekvando gösterileri yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU