Festival tarihi belli oldu

Festival tarihi belli oldu

Havsa Belediyesi 21. Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali kapsamında sahne alacak sanatçılar belli oldu.

Festival, 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü kortej yürüyüşü ile başlayacak ve   4 Eylül 2022 Pazar günü sona erecek.

Festivalde toplam 3 sanatçı sahne alacak. Her gün ücretsiz olarak Festival Alanı’nda düzenlenecek olan konserde 1 Eylül Perşembe günü Sakiler, 2 Eylül Cuma günü Bilal Sonses ve 3 Eylül Cumartesi günü Cengiz Kurtoğlu sahne alacak.

31 Ağustos Çarşamba günü kortej yürüyüşü ile başlayacak olan Festivalde, Havsa Belediyesi Halk Oyunları topluluğu, Bosna-Hersek, Sarıyer Belediyesi, Kuzey Kıbrıs ve Edirne Modern dans topluluklarının gösteriler yapacak. Sergilerin yanı sıra, yemek yarışması, sportif faaliyetler ve çeşitli çocuk etkinlikleri düzenlenecek.

Kortej yürüyüşü ile başlayacak olan festival, Havsa’nın gerek tarımsal, gerek coğrafi, gerekse de kültürel anlamda tanıtımında büyük rol oynuyor. Festivale çevre iller dışında yurt dışından da yoğun katılım bekleniyor. Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “ Milli birlik ve beraberliğimizi, pandeminin tüm olumsuz etkilerini geride bırakarak, coşkuyla ve heyecanla yaşayacağımız 31 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 21. Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali’mize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün rutininizin bozulmasından hoşlanmayabilirsiniz, ancak bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey olmadığı için durumu kabullenmeli ve elinizden geldiğince uyum sağlamalısınız. Gerçekten umurlarında olmadığı için güçlü konumdaki insanlara şikâyet etme zahmetine girmeyin.

BOĞA BURCU YORUMU

Son birkaç gün biraz rahatsız edici oldu ama başa çıkamayacağınız hiçbir şey olmadı. Harekete geçin ve zorlu durumlardan korkmayı reddedin, çünkü bu zorlukların üstesinden gelirseniz itibarınız yükselir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Artık hayatında o kadar çok güzel şey oluyor ki, yanlış yapamayacağını düşünebilirsin, ama kendini beğenmişlik ve dünyanın kucağına inmesini bekleme. Aldığınız şey için çalışırsanız, bundan çok daha fazla keyif alırsınız.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Yarı unutulmuş bir korku bugün geri dönecek ve bu sefer onunla başa çıkmalı ve onu sonsuza dek gömmelisiniz. Kendinize endişelenecek bir şey olmadığını söylemeye devam edin, çünkü ne kadar çok söylerseniz doğru olma olasılığı o kadar artar. Düşünceleriniz çok önemli.

ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU

Her şeyin kendisine tahsis edilmiş bir süresi vardır ve görünüşe göre belirli bir girişimin ömrü artık sona ermektedir. Dışarı çıkmak üzere olana tutunmaya çalışmayın. Aslında daha çabuk bitmesi için onu itmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Hem Güneş hem de Venüs sizin lehinize çalışırken, gerçekten de hırslarınızla ilerlemeye başlayabilirsiniz. Ama çok zorlama. Özellikle Venüs'ün etkisi, sizi yapmanız gereken şeye rahatlamaya teşvik eder, o zaman bunu çok daha iyi yaparsınız.

AKREP BURCU YORUMU

Büyük bir şey sana doğru fırlarsa, farlara yakalanmış bir tavşan gibi orada durma, yoldan çekil! Önümüzdeki 24 saat içinde olayları kontrol edemeyebilirsiniz, ancak onlara mantıklı bir şekilde savunmacı bir şekilde tepki verebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Grup etkinlikleri şu anda mükemmel. Bu yüzden evde oturup televizyon izlemeyin, dışarı çıkın ve arkadaşlarınızla eğlenin. Zodyak'ın daha dışa dönük işaretlerinden biri olarak, hareket halindeyken elinizden gelenin en iyisini yaparsınız.

OĞLAK BURCU YORUMU

Venüs haritanızın kariyer alanına girdiğine göre, işverenler ve diğer önemli insanlarla aranıza girmeyi oldukça kolay bulacaksınız. İkna edici güçlerinizi nasıl kullanacağınız konusunda seçici olun. Onları önemsiz şeyler için harcamayın.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU