Tekirdağ’ın parlayan yıldızlarına ödül

Tekirdağ’ın parlayan yıldızlarına ödül

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni”ne katıldı.

Hisarcıklıoğlu, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Tekirdağ’da özel sektörün tek yürek olduğunu, kentin kalkınması ve gelişmesi için kenetlendiğini söyledi.

Tekirdağ’ın bin 360 farklı üründe üretim kapasitesine sahip olduğunu anlatan Hisarcıklıoğlu, “Tekirdağ’da üretim yatırım yapan tüm kardeşlerimi kutluyorum. Oda Başkanı Cengiz kardeşim sizlerin sıkıntılarını Ankara’ya getiriyor. Hem de çözümü için çalışıyor. Şahidi benim. Pandemi döneminde dertlerinize tercüman oldular. Sizlerin yaşadığı sorunları ve önerileri topladılar, bizzat gece saat 21.00’e kadar bana ilettiler. Ben de gece saat 03.00’e kadar başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm bakanlarımıza ilettim.” diye konuştu.

Yerli otomobil Togg hakkında da açıklamalarda bulunan Hisarcıklıoğlu, şöyle konuştu:

“Buradan bir müjde vereyim. Geçen hafta Cumhurbaşkanımızın Gebze’ye gelmesiyle beraber son bir aşamaya geldik. 120 yıllık insanımızın hayali, 60 yıl önce rüyamız yarıda kalmıştı. Türkiye’nin otomobili Allah nasip ederse, ilk çıkışta yüzde 51 yerli olmak üzere Allah nasip kısmet ederse, fabrikasını 29 Ekim’de inşallah Gemlik’te açacağız. Türkiye’nin yollarında, Tekirdağ’da da inşallah mart ayında Togg’umuzu hep beraber göreceğiz.”

Törende Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay da konuşma yaptı.

Ardından Vali Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Tekirdağ İYİ Parti Milletvekili Enez Kaplan, Hisarcıklıoğlu, Albayrak ve Günay tarafından “Tekirdağ’ın Parlayan Yıldızları Vergi Ödül Töreni” kapsamında plaketler verildi, Tekirdağ TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün rutininizin bozulmasından hoşlanmayabilirsiniz, ancak bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey olmadığı için durumu kabullenmeli ve elinizden geldiğince uyum sağlamalısınız. Gerçekten umurlarında olmadığı için güçlü konumdaki insanlara şikâyet etme zahmetine girmeyin.

BOĞA BURCU YORUMU

Son birkaç gün biraz rahatsız edici oldu ama başa çıkamayacağınız hiçbir şey olmadı. Harekete geçin ve zorlu durumlardan korkmayı reddedin, çünkü bu zorlukların üstesinden gelirseniz itibarınız yükselir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Artık hayatında o kadar çok güzel şey oluyor ki, yanlış yapamayacağını düşünebilirsin, ama kendini beğenmişlik ve dünyanın kucağına inmesini bekleme. Aldığınız şey için çalışırsanız, bundan çok daha fazla keyif alırsınız.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Yarı unutulmuş bir korku bugün geri dönecek ve bu sefer onunla başa çıkmalı ve onu sonsuza dek gömmelisiniz. Kendinize endişelenecek bir şey olmadığını söylemeye devam edin, çünkü ne kadar çok söylerseniz doğru olma olasılığı o kadar artar. Düşünceleriniz çok önemli.

ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU

Her şeyin kendisine tahsis edilmiş bir süresi vardır ve görünüşe göre belirli bir girişimin ömrü artık sona ermektedir. Dışarı çıkmak üzere olana tutunmaya çalışmayın. Aslında daha çabuk bitmesi için onu itmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Hem Güneş hem de Venüs sizin lehinize çalışırken, gerçekten de hırslarınızla ilerlemeye başlayabilirsiniz. Ama çok zorlama. Özellikle Venüs'ün etkisi, sizi yapmanız gereken şeye rahatlamaya teşvik eder, o zaman bunu çok daha iyi yaparsınız.

AKREP BURCU YORUMU

Size önemsiz görünen bir konu, bir başkası için yaşamı değiştiren bir öneme sahip olabilir, bu nedenle korkularını dikkate değer olmadığı için göz ardı etmeyin. Onlara yardım etmek için elinizden geleni yapın ama aynı zamanda, duygusal olarak çok yorulmalarına gerek olmadığını da nazikçe belirtin.

YAY BURCU YORUMU

Provokasyon ne olursa olsun, bugün öfkenizi kontrol altında tutmanız büyük önem taşıyor. Bazı insanlarla anlaşamıyorsanız, söz savaşına girmek yerine kendinizi onların çevresinden uzaklaştırın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Gezegenler, önümüzdeki 24 saat içinde insanlara yardım etmek için kendi yolunuzdan çekilirseniz, onların daha sonra size yardım etmek için kendi yollarından çıkacaklarını gösteriyor. Bazen kısa vadede kazandıklarını sınırlamak daha iyidir, böylece uzun vadede daha fazlasını elde edersin.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU