Vali Kırbıyık Çocuk Trafik Eğitim Parkında

Vali Kırbıyık Çocuk Trafik Eğitim Parkında

Edirne Çocuk Trafik Eğitim Parkında, eğitim veren kurumların katılımıyla koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali H. Kürşat Kırbıyık başkanlığındaki toplantıda parkın sorumlu müdürü Ahmet Tevfik Erdem, yapılan faaliyetlerle ilgili sunum gerçekleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Kırbıyık, birçok kurumun bir araya gelmesiyle eğitim parkında verimli çalışmaların sergilendiğini belirtti.

Çocuklara yönelik güzel eğitimlerin verildiğini ifade eden Kırbıyık, şunları kaydetti:

“Çevre bilinci ile ilgili eğitimler, AFAD ile ilgili eğitimler ve dışardaki bazı yerleri gezdirerek, sahada göstererek eğitim verilmesi burada yapılan çalışmaların ne kadar özellikli olduğunu gösteriyor. Tabi birçok konu başlığı altında eğitim verilen trafik parkımızda, misafir ettiğimiz, eğitim verdiğimiz çocuklarımızın sayısını mümkün olduğunca arttırmanın faydalı olacağını değerlendiriyorum. Edirne’miz bu trafik eğitim parkını ilk kuran iller arasında, dolayısıyla bizler de mevcut başarıların üzerine koymak, daha çok çocuğumuza ulaşmak, eğitim vermek için gayret sarf etmeliyiz.”

Toplantıya, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Vali Yardımcısı Ali Uysal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Abdulkadir Seri ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün rutininizin bozulmasından hoşlanmayabilirsiniz, ancak bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey olmadığı için durumu kabullenmeli ve elinizden geldiğince uyum sağlamalısınız. Gerçekten umurlarında olmadığı için güçlü konumdaki insanlara şikâyet etme zahmetine girmeyin.

BOĞA BURCU YORUMU

Son birkaç gün biraz rahatsız edici oldu ama başa çıkamayacağınız hiçbir şey olmadı. Harekete geçin ve zorlu durumlardan korkmayı reddedin, çünkü bu zorlukların üstesinden gelirseniz itibarınız yükselir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Artık hayatında o kadar çok güzel şey oluyor ki, yanlış yapamayacağını düşünebilirsin, ama kendini beğenmişlik ve dünyanın kucağına inmesini bekleme. Aldığınız şey için çalışırsanız, bundan çok daha fazla keyif alırsınız.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Yarı unutulmuş bir korku bugün geri dönecek ve bu sefer onunla başa çıkmalı ve onu sonsuza dek gömmelisiniz. Kendinize endişelenecek bir şey olmadığını söylemeye devam edin, çünkü ne kadar çok söylerseniz doğru olma olasılığı o kadar artar. Düşünceleriniz çok önemli.

ASLAN BURCU YORUMU

Bir süredir zihninizin derinliklerinde yeşeren bir fikir bugün yüzeye çıkacak ve ortaya çıktığında yüzde 100 geride kalmalısınız. Enerjinizi anlamsız olaylara ve sosyal aktivitelere harcamayın. Ciddileşmenin zamanı geldi.

BAŞAK BURCU YORUMU

Her şeyin kendisine tahsis edilmiş bir süresi vardır ve görünüşe göre belirli bir girişimin ömrü artık sona ermektedir. Dışarı çıkmak üzere olana tutunmaya çalışmayın. Aslında daha çabuk bitmesi için onu itmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Hem Güneş hem de Venüs sizin lehinize çalışırken, gerçekten de hırslarınızla ilerlemeye başlayabilirsiniz. Ama çok zorlama. Özellikle Venüs'ün etkisi, sizi yapmanız gereken şeye rahatlamaya teşvik eder, o zaman bunu çok daha iyi yaparsınız.

AKREP BURCU YORUMU

Size önemsiz görünen bir konu, bir başkası için yaşamı değiştiren bir öneme sahip olabilir, bu nedenle korkularını dikkate değer olmadığı için göz ardı etmeyin. Onlara yardım etmek için elinizden geleni yapın ama aynı zamanda, duygusal olarak çok yorulmalarına gerek olmadığını da nazikçe belirtin.

YAY BURCU YORUMU

Provokasyon ne olursa olsun, bugün öfkenizi kontrol altında tutmanız büyük önem taşıyor. Bazı insanlarla anlaşamıyorsanız, söz savaşına girmek yerine kendinizi onların çevresinden uzaklaştırın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Gezegenler, önümüzdeki 24 saat içinde insanlara yardım etmek için kendi yolunuzdan çekilirseniz, onların daha sonra size yardım etmek için kendi yollarından çıkacaklarını gösteriyor. Bazen kısa vadede kazandıklarını sınırlamak daha iyidir, böylece uzun vadede daha fazlasını elde edersin.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU