Keşan’daki metruk binalar yıkılıyor

Keşan’daki metruk binalar yıkılıyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, kullanılmayan ve çevresi için tehlike oluşturan metruk binaların yıkımına devam edildiğini bildirdi.

Helvacıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Yukarı Zaferiye Mahallesi’ndeki metruk binanın belediye ekiplerince yıkıldığını belirtti.

Metruk binaların yıkımının süreceğini dile getiren Helvacıoğlu, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımızı oldukça tedirgin eden, madde bağımlılarının mesken tutması sebebiyle de yoğun şikayetlere konu olan metruk binaların yıkımlarını sürdürüyoruz.

Can ve mal güvenliği açısından tehlike arz eden metruk binaların yıkılmasıyla mahalle sakinlerimiz rahat bir nefes alıyor. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit eden metruk binaları, yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere göre yıkmaya devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU