Öğretim elamanlarına eğitim verildi

Öğretim elamanlarına eğitim verildi

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) kalite çalışmaları kapsamında öğretim elemanlarına “Eğiticilerin Eğitimi: Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme Teknikleri” eğitimi verildi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektörlük Konferans Salonu’nda, Kalite Komisyonu Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen programa, rektör yardımcıları Prof. Dr. Bülent Eker ve Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı ile öğretim elemanları katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, burada yaptığı konuşmada, program yeterliliklerinin, öğrenme çıktılarının hepsinin artık bilinçli olarak yapılması gerektiğini belirtti.

Katılımcılara Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meltem Acar Güvendir tarafından farklı konularda eğitim verilerek, sunum yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU