Nijer’den gelen heyetin dikkat çeken ziyareti

Nijer’den gelen heyetin dikkat çeken ziyareti

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Uluslararası Afrika Yatırımcıları Derneği yöneticileri ile Nijer heyetini Çorlu’da ağırladı.

Uluslararası Afrika Yatırımcıları Derneği (AİC) Kurucu Genel Başkanı Osman Gümüşkaya ile dernek yöneticileri, beraberinde belediye başkanları, kadın kooperatifleri, kadın birliklerinin temsilcileri ile iş insanlarının da aralarında bulunduğu Nijer heyeti çeşitli temaslarda bulunmak üzere Çorlu’ya geldi.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Afrika Yatırımcıları Derneği Başkanı Osman Gümüşkaya öncülüğünde, ülkemizin modern tarım teknikleri ile üretimini gözlemlemek ve Türk yatırımcılarla buluşmak üzere Çorlu’muza gelen Nijer heyetini belediyemizde ve üretim tesislerimizde, ardından bölgede tarım teknolojisi alanında ihracat yapan firmalarımızda misafir ettik” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kova burçları, bugün sevdiklerinizin desteğini derinden görecek ve geleceğe dair adımlarınızda onların varlığını yakından hissedeceksiniz. Kendinizi güçlü hissettiğiniz konularda anlaşmalık yaşamanız durumunda bile kararlı bir şekilde kendinizi savunmaya devam edin. Sonucunda kendi doğrularınızın aslında herkesin kabul ettiği bir gerçeğe dönüşeceğini fark edeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU